Základní lékařská péče je zajištěna na celém území Kréty. V nouzových případech poskytují bezplatnou první pomoc všechny státní nemocnice Národního zdravotního centra (ESY). Nejvhodnější je uzavřít před cestou pojištění léčebných výloh v zahraničí, platit na Krétě v hotovosti a účty si nechat proplatit po návratu. Samozřejmě v rámci EU máte ošetření za stejných podmínek, jako místní, nicméně nezapomeňte na spoluúčasti a to, že nezřídka je vyžadována platba v hotovosti (a nejedná se obvykle o malé částky), což při komerčním cestovním pojištěním často odpadá.

Nemocnice na Krétě

Nemocnice na Krétě

Velmi dobré medicínské zaopatření poskytuje větší počet soukromých lékařských sdružení, která provozují ve všech městech i ve velkých prázdninových centrech nepřetržitě otevřená lékařská centra. Mnohá z nich se s velkými zahraničními cestovními pojišťovnami vyrovnávají přímo. Všechna přijímají k platbě také kreditní karty.

Informace o těchto organizacích v každé turistické oblasti poskytnou všechny hotely.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Chtěli byste vyrazit na zájezd do Řecka? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Řecko nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!