Letovisko Kolymbari najdete asi 25 kilometrů západně od města Chania tam, kde začíná poloostrov Rodopou.

Kolymbari

Kolymbari

V Kolymbari zatím nenajdete velké hotelové komplexy. K ubytování slouží menší penziony. Nalézá se tu však několik taveren a malých marketů, které jsou umístěny podél dlouhé pláže, pokryté oblázky a pískem.

V letovisku se nachází rovněž přístav pro rybářské lodě. Za  přístavem se rozléhá krásné skalnaté pobřeží s malými zátokami, kde návštěvníci získají klid a soukromí.

Letovisko Kolymbari

Letovisko Kolymbari

Pokud se vám zasteskne po živější zábavě, můžete navštívit autobusem okolní středisko Platanias nebo Agia Maria, případně město Chania.

Výlet si můžete udělat i k blízkému klášteru Moni Odigitrias nebo k plážím západní Kréty Falassarna, Balos, Elafonissi. K zajímavým místům jistě patří i překrásná soutěska Samaria, která je uváděna jako největší soutěska v Evropě. Rozhodně si však její návštěvu nenechte ujít, toto místo je opravdu impozantní a člověku se skoro až svírá hrdlo, když kolem sebe vidí ty obrovské masy kamene.

Klášter Moni Odigitrias

Klášter Moni Odigitrias

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kolymbari

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Kolymbari? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Kolymbari nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Řecka, nebudete litovat!