Středisko Kokkini Hani leží asi 15 kilometrů východně od hlavního města Heraklion.

Návštěvníci zde najdou vše, co je zárukou příjemné dovolené – velký výběr taveren, restaurací a barů, hotelů k ubytování. Pyšní se tu dlouhou pláží s pozvolným vstupem do vody. Středisko nabízí dostatek aktivit. Řada místních podniků poskytuje zábavu do pozdních nočních hodin.

Kokkini Hani

Kokkini Hani

Z letoviska je možné poznávat historické památky i přírodu ostrova, zejména v jeho severovýchodní části. Můžete si také zajet asi 30 kilometrů do vnitrozemí na náhorní plošinu Lasithi, kde uvidíte stovky větrných mlýnů a jeskyní.

V hlavním městě Heraklion můžete navštívit archeologické muzeum. Další možností je vydat se opačným směrem a navštívit krásné městečko Agios Nikolaos.

Pláž v Kokkini Hani

Pláž v Kokkini Hani

Kokkini Hani není příliš vhodné pro ty návštěvníky, kteří hledají klidnou dovolenou v tichém letovisku, protože místní pláže jsou poměrně často plné, ale samozřejmě toto záleží i na tom, kdy se sem chystáte – logicky je nejhorší situace v období letních prázdnin (zejména v srpnu), mimo hlavní sezonu je zde daleko klidněji a i ceny jdou výrazně dolů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kokkini Hani

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Kokkini Hani, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!