Letovisko Kavros se rozprostírá 18 kilometrů západně od města Rethymnon. Nabízí dlouhou písčitou pláž, která začíná u Georgioupolisu a táhne se přes letoviska Dramia, Kavros až k Rethymnonu. Díky turistickému ruchu se malá vesnička Kavros změnila v příjemné rekreační středisko. Do dnešních dnů si však letovisko zachovalo svůj původní ráz a udrželo si klidnou atmosféru. Návštěvníci tu najdou klid a pohodu. Atraktivitu místa podtrhuje pohled na pohoří Lefka Ori.

Kavros

Kavros

Letovisko si udržuje klidný ráz, takže pokud chcete za zábavou nebo nákupy, musíte se vypravit autobusem do nedalekých měst Chanie nebo Rethymno, případně do hlavního města Heraklionu.

Výhled na Lefka Ori

Výhled na Lefka Ori

Zajímavým místem pro výlet je také sladkovodní jezero Kournas, případně pěší túra soutěskou Samaria, která je opravdu nádherná a její návštěvu nevynechejte, budete-li mít čas a chuť se během dovolené trošku projít.

Soutězka Samaria

Soutězka Samaria

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kavros

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Kavros, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!