Letovisko Georgioupolis leží asi 20 kilometrů západně od Rethymnonu. Toto turistické středisko vzniklo z původní rybářské osady. Dnes zde najdeme dobré turistické zázemí s tavernami, kavárnami, bary. Součástí poskytovaných služeb jsou i půjčovny sportovního zařízení. Objevíte tu různé  plážové atrakce, ale také čerpací stanici, lékárnu, poštu a internetovou kavárnu. Městem protéká a vlévá se do moře říčka Almiros.

Georgioupolis

Georgioupolis

Zdejší pláž je dlouhá 9 kilometrů. Je celá pokrytá pískem a nabízí místa ke sportu i odpočinku.

Můžete odtud pořádat výlety buď pěšky ke sladkovodním jezeru Kournas, nebo autobusy, případně zapůjčenými vozidly na vzdálenější místa. Za návštěvu stojí Chania a Rethymno či jižní soutěska Samaria. Pokud se vydáte cestou přes Vríses, zastavte se k posezení v některé z taveren u soutoku dvou říček a ochutnejte vyhlášený jogurt s medem.

Jezero Kournas

Jezero Kournas

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Georgioupolis

Dovolená Georgioupolis je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Georgioupolis a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!