Letovisko Dramia leží zhruba 17 kilometrů západně od města Rethymno. Díky turistickému ruchu se z původní malé vesničky stalo zajímavé a atraktivní turistické středisko. Nabízí ubytování v penzionech a malých hotelech. Je zde široký výběr taveren a restaurací.

Pláž v letovisku Dramia

Pláž v letovisku Dramia

Zdejší pláž tvoří písek. Pláž je široká, s pozvolným přechodem do moře. Je vhodná pro rodiny s malými dětmi a seniory. Táhne se již od střediska Georgioupolis až po město Rethymno.

Letovisko Dramia je tiché a klidné turistické středisko, s malými možnostmi pro bujarou zábavu. Pokud si chcete užít nočního života, můžete se lehce dostat do blízkého Rethymna, kde jsou i mnohem větší možnosti  pro nákupy.

Dramia

Dramia

Tajemství proč sem turisté tak rádi jezdí spočívá v jedinečném umístění v krásné oblasti. Od moře se nabízí úchvatný pohled na pohoří Lefka Ori s vrcholky někdy pokrytými sněhem.

Z letoviska můžete pořádat výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Navštívit můžete nádherné pláže na jižním pobřeží nebo soutěsku Samaria. Nepříliš daleko se rozprostírá také sladkovodní jezero Kournas nebo města Rethymno a Chania, kam se snadno dostanete linkovým autobusem. Stejným způsobem dorazíte i do hlavního města Heraklion či k minojskému paláci Knóssos.

Soutězka Samaria

Soutězka Samaria

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Dramia

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Dramia a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Dramia a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!