Počasí na ostrově Kos se dá charakterizovat velmi jednoduše – nádherné a velmi příjemné jaro a podzim, suché a horké léto, a teplá zima.

Pokud se chcete na krásy ostrova podívat a nerušeně si užít také kvetoucí rostliny a stromy, určitě si vyberte jaro. V březnu zde sice ještě hodně prší, ale duben již nabízí velmi příjemné teploty kolem 20°C a počet deštivých dnů se razantně snižuje.

V květnu se již teplota blíží k 25°C, což signalizuje, že na Kosu začíná pravé léto, které trvá až do začátku listopadu. nejvyšší teploty zde přesahují 30°C, ovšem i zde působí větry Meltemi, takže jsou i takto vysoké teploty lépe snášeny.

Podzimní měsíce opět lákají turisty, kteří vyhledávájí klid, a to především na příjemně teplé moře a teploty okolo 25°C.

Zima je ve znamení dešťů a teplot kolem 10°C.

Aktuální počasí na ostrově Kos a předpověď na další dny

[forecast location=“zmw:00000.1.16742″ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na ostrově Kos

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty na ostrově Kos v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

 

 

Srážky na ostrově Kos

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek na ostrově Kos a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

 

 

Vlhkost vzduchu na ostrově Kos

Na dalším grafu lze vidět průměrná vlhkost vzduchu na ostrově Kos v jednotlivých měsících roku.

 

 

Počet hodin slunečního svitu během dne na ostrově Kos

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které na ostrově Kos svítí slunce.

 

 

Teplota moře na ostrově Kos

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo ostrova Kos v jednotlivých měsících roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Klikněte pro zobrazení nabídky Řecko: zájezdy nebo Řecko: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou do Řecka!