Letovisko Plati Gialos se nachází na jižním pobřeží ostrova. Je to živé turistické středisko, které se rozvinulo, díky své krásné pláži, z původní rybářské vesničky do oblíbené destinace. Dnes je již v podstatě součástí letoviska Panormos (Kantouni), na které plynule navazuje. Dá se tedy říci, že Plati Gialos je severní konec letoviska Panormos.

Plati Gialos

Plati Gialos

Turistům nabízí kvalitní zázemí s mnoha ubytovacími a stravovacími možnostmi.

Největším lákadlem destinace Platis Gialos je nádherná pláž, pokrytá jemným tmavým pískem. Voda je zde křišťálově čistá. Přímo u pláže jsou umístěny bary a obchůdky se vším potřebným k příjemnému pobytu.

Pohodlně se sem dostanete pravidelnou autobusovou linkou.

Pěkné je i okolí letoviska Plati Gialos. Je zde spousta zeleně a atmosféru dotváří skalní masivy v pozadí.

Pláž v Plati Gialos

Pláž v Plati Gialos

Můžete se procházet podél pobřeží, nebo se vydat lodí na plavbu kolem Kalymnosu. Cestou budete mít možnost strávit krásné chvíle i na okolních kouzelných plážích.

Jestliže se vám zábava v letovisku nebude zdát dostatečně živá, máte příležitost navštívit další blízká střediska. Po několika minutách chůze se dostanete na pláže letoviska Kantouni.

Na výlet se můžete vydat také do nedaleké vesničky Panormos nebo taktéž do divoké přírody. Po návratu budete odměněni kouzelným západem slunce.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Plati Gialos

Láká vás Plati Gialos? Hledáte-li zájezdy do destinace Plati Gialos, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Plati Gialos, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.