Letovisko Mylopotas leží na západě ostrova nedaleko hlavního města ostrova Ios (Chora). Stalo se nejpopulárnějším turistickým střediskem ostrova. Je centrem zábavy všeho druhu. Ve dne vám čas pohltí pobyt na pláži, večery a noci tu můžete trávit v barech, tavernách i tanečních klubech.

Pláž v Mylopotas

Pláž v Mylopotas

Do místa pravidelně zajíždějí autobusové linky.

Pláž v Mylopotas je široká, asi kilometr dlouhá, pokryta pískem zlatavé barvy. Okolní kopce jsou porostlé nízkou zelení a atmosféru dotváří barevné domečky stojící na svazích. Na plážích je k dispozici dostatek lehátek a slunečníků. Aktivní rekreanti využívají širokou nabídku vodních sportů či plážového volejbalu.

Mylopotas

Mylopotas

V letovisku si užijete hudby, tance a dobrého  pití jak ve dne, tak i v noci. Ve dne se na mnoha místech odehrávají pool party u hotelových bazénů. V noci zde bývá velmi rušno a příliš klidu ke spánku není, což vyhovuje hlavně mladším ročníkům.

Středisko je propojeno autobusovou dopravou s dalšími letovisky ostrova.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Mylopotas

Dovolená v destinaci Mylopotas? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!