Letovisko Gerakini leží mezi Kassandrou a Sithonií. Jedná se o klidnou oblast s pěknými plážemi a čistým mořem, kterou ocení zejména rodiny s dětmi. Zdejší pláže jsou pro děti velmi bezpečné.

Městečko Gerasini nabízí možnosti nákupů v obchodech s potravinami, suvenýry. Jsou zde možnosti stravování v tavernách. Děti zde v restaurací bez problémů dostanou poloviční  porce.

Gerakini

Gerakini

Ubytování je možné v hotelech, bungalovech i v soukromých penzionech. V některých stravovacích zařízeních můžete potkat i český personál.

Pláž v Gerakini je široká, pokrytá jemným pískem. Voda v moři je průzračně modrá a křišťálově čistá. Občas se stane, že se setkáte s medúzou nebo mořským ježkem, proto je při vstupu do moře vhodné použít boty do vody.

Pokud máte rádi živější noční zábavu, asi vás toto letovisko neuspokojí. V noci je zde sice živo, ale divoké diskotéky až do ranních hodin zde asi nezažijete. Zato si můžete užít příjemné noční procházky po pláži. V některých podnicích se pořádají řecké večery s tradiční hudbou a živým vystoupením.

V nabídce je také možnost zapůjčení  jízdního kola, motocyklu nebo automobilu. Asi hodinu cesty od Gerakini se nachází aquapark Waterland.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Gerakini

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Gerakini je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Gerakini či Last minute nabídek do Řecka.