Letovisko Batsi (Mpatsi) leží v jihozápadní části ostrova Andros. Bývá hlavním cílem turistů, kteří ostrov navštíví, a patří tak k nejnavštěvovanějším místům ostrova.

Batsi je původní rybářská osada, jež se v průběhu let pod náporem turistického ruchu postupně přeměnila v populární turistické středisko se vším komfortem. Přesto si však zachovává svou originální krásu a řeckou tradici. Nad přístavem stojí typické bílé domečky a vytváří tak výtečnou kulisu krásně čisté mořské vodě, na které se kolébají jachty a loďky.

Město Batsi (Mpatsi)

Město Batsi (Mpatsi)

Hlavní pláž Golden Beach je pokryta jemným pískem zlatavé barvy. Přístup do vody je pozvolný, a tedy vhodný pro malé děti a málo zdatné plavce. Na pláži jsou k dispozici za poplatek lehátka a slunečníky. Je zde i široká nabídka různých vodních sportů – surfování, potápění, výlety na loďkách, projížďky na šlapadlech, jízdy na vodním skútru. Podél pláže jsou rozmístěny taverny a restaurace.

Najdete zde vše potřebné k prožití příjemné dovolené. Přímo ve vesnici objevíte četné restaurace a taverny i noční podniky. V místních obchůdcích nakoupíte vše potřebné. Je tu dokonce půjčovna automobilů, motocyklů a jízdních kol. V místě se nalézá informační služba pro turisty, pošta, lékárna, lékař, kino a banka.

Chcete-li více soukromí, můžete si vybrat některou z mnoha pláží v okolí – Stivari, Chryssi Akti, Agia Marina nebo Kolona. Jsou snadno dostupné pěšky. Na další pláže se můžete dopravit pohodlně na skútru nebo na člunu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Batsi (Mpatsi)

Batsi (Mpatsi) je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Batsi (Mpatsi) či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)