Pláž Agios Dimitrios leží asi 14 km severovýchodně od Patitiri a je jednou z nejlepších pláží na ostrově Alonissos. Voda je v této oblasti zahrnuta na seznamu nejčistších vod na celém světě.

Pláž Agios Dimitrios

Pláž Agios Dimitrios

Pláž je tvořena oblázky a má tvar podkovy. Dnes se k ní dostanete snadno, z hlavního města Patitiri vám bude cesta trvat cca hodinu. Pozor si dejte na ježky, kteří se zde vyskytují v celkem hojném počtu.

Navštívit můžete kromě Patitiri také rybářské vesnice Steni Vala a Kalamata, kde si můžete dát čerstvě upravené plody moře.

Agios Dimitrios

Agios Dimitrios

Pláž Agios Dimitros je ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají klidnou dovolenou. Pokud se rozhodnete zůstat, bez problému najdete ubytování u jedné z mnoha společností, které nabízí apartmány přímo u pláže s krásným výhledem.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Dimitrios

Agios Dimitrios je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Agios Dimitrios či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)