Proč MAHALO.cz vzniklo?

MAHALO.cz vzniklo z lásky k cestování a všemu, co s cestováním souvisí.

Jako cestovatel nám dáš za pravdu, že nejtěžší a zároveň často nejzábavnější část cestování je plánování 🙂 Zjistit, kam jedu, co tam budu dělat, jak se tam domluvím, jaká jsou zajímavá místa v okolí atp. – to vše zabere spoustu času, ale pro každého cestovatele je to jedna z nejpříjemnějších částí cestování, neboť cesta samotná pak může přinést řadu stresujících situací či chvil, které si člověk dokáže užít až zpětně a teprve s odstupem času si může říct – to bylo super 🙂

A protože víme, že naplánovat cestu dobře a být opravdu připraven, je věc náročná, rozhodli jsme se všem cestovatelům aspoň trošku pomoci a dáváme postupně dohromady informace k jednotlivým zemím, které jsme navštívili a nebo které navštívili naši známí a kamarádi a předávají nám k nim informace.

Proč se web jmenuje MAHALO?

Tak na to je odpověď jednoduchá 🙂 Každý cestovatel, který přispěje do diskuse, nebo přidá vlastní cestopis či článek, si zaslouží velké poděkování, protože tím může dost zásadním způsobem pomoci ostatním cestovatelům. Proto jsme chtěli názvem poděkovat všem, kdo se podílí na rozšiřování našeho webu a informací, které společně sdílíme mezi sebou.

A jelikož jsou pro spoustu lidí vysněnou destinací Havajské ostrovy, které jsou synonymem pohody, krásné přírody a pravého exotického cestování, použili jsme k nazvání našeho webu havajský jazyk, ve kterém se slovo „děkuji“ řekne mahalo. A název webu byl na světě 🙂

MAHALO.cz

MAHALO.cz

Kdo za MAHALO.cz stojí?

Jsme skupina kamarádů a kolegů, kteří tento web postupně rozšiřují a přidávají další a další informace. Již máme připraveny další stovky stránek textů, které postupně budeme zveřejňovat. A doplňovat budeme další a další, protože jak víš, cestování je nekonečně krásné, takže i informace pro něj potřebné jsou prakticky nekonečné. A je to tak jen dobře 🙂

Z čeho MAHALO.cz financujeme?

MAHALO.cz vzniklo jako web několika nadšenců, kteří se chtěli podělit s ostatními o své zkušenosti a pomoci ostatním cestovatelům. Jelikož se však web rychle rozrostl a s tím samozřejmě vzrostly i náklady na jeho provoz, rozhodli jsme se na něm prodávat reklamu.

Proto některé odkazy a bannery, které na webu uvidíš, jsou reklamou, která je placená (za kliknutí na ni dostaneme zaplaceno) a která pomáhá náš web držet v provozu. Děkujeme tedy za pochopení a doufáme, že tě ta reklama příliš nerozčílí 🙂 Pokud u nás naopak reklamu chceš mít, můžeš si reklamu na MAHALO.cz objednat online. Pokud máš specifická přání, kontaktuj nás, jistě se nějak domluvíme.

Jakým směrem se bude MAHALO.cz dále ubírat?

MAHALO.cz jsme začali dělat jako web pro každého cestovatele, který hledá informace, a to je také směr, kterým se budeme dále ubírat – neustále budeme přidávat další a další informace o různých místech světa. A jelikož bychom byli rádi, aby z MAHALO.cz vznikl komunitní web, budeme rádi, pokud se jeho součástí staneš i ty – zaregistruj se a diskutuj s námi a s ostatními cestovateli!

Mám dotaz a nevím, kde jej položit

Pokud se tvůj dotaz týká cestování, napiš jej do diskuze a některý z cestovatelů na MAHALO.cz ti jistě poradí.

Pokud se tvůj dotaz ale týká provozu MAHALO.cz, reklamy atp., napiš nám přes náš kontaktní formulář a my se pokusíme co nejrychleji tvé dotazy zodpovědět. Pokud nám napíšeš i nějaký návrh na vylepšení webu, budeme o to raději!

Díky, tedy vlastně MAHALO! 🙂