Mexiko je země, kterou má většina z nás spojenu s pojmy jako mexické fazole, sombrero či kaktus na prérii.

Ti z nás, kteří si pamatují více ze školy, si jistě vzpomenou také na to, že na území Mexika kdysi žily starobylé a vyspělé civilizace Aztéků, Mayů a dalších „indiánů“, kteří ovládali technologie a znali věci či postupy, jejichž objevení naši evropskou civilizaci čekalo třeba až za několik set dalších let.

Pláž v Cancúnu

Pláž v Cancúnu

A pokud o Mexiku víte ještě více, jistě si jste schopni vybavit také to, že je to naprosto skvělá prázdninová destinace, která kromě výše zmíněného parádního mexického jídla, fotogenických mexičanů a nádherných staveb v džungli, které po sobě zanechaly uvedené civilizace, nabízí také fantastické koupání, krásné pláže a skvělé průzračné moře.

Mexiko je opravdu zemí, kde si na své přijde každý cestovatel – ať už totiž chcete ležet na pláži či u bazénu luxusního hotelového resortu nebo se chcete potápět či šnorchlovat nad nádhernými korály či rádi poznáváte historii a chcete vyrazit na poznávací zájezd do Mexika, budete vždy spokojeni, protože Mexiko je skutečně nádherná země, která nabízí neskutečně pestrou paletu zajímavých míst a různorodých činností, které vám vystačí na mnohem více než jen jednu dovolenou.

Adivino (Pyramida kouzelníka) města Uxmal

Adivino (Pyramida kouzelníka) města Uxmal

Dovolená v Mexiku tak je opravdu skvělou volbou, protože pokud se zde chystáte sami, program si vždy najdete a pokud se do Mexika chystáte s rodinou a třeba i dětmi, zjistíte, že na trhu existují zájezdy do Mexika určené třeba právě pro rodiny s dětmi, takže pro vás dovolená bude zcela bezproblémová a užijete si ji vy i vaše rodina.

V poslední době se navíc stávají stále oblíbenější okružní plavby a řada z nich je specializovaná právě na oblast střední Ameriky či Karibik. Proto, pokud vás tento způsob odpočinkové dovolené láká, neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku – okružní plavby do Mexika vás rozhodně nezklamou.

Copper Canyon (Barranca del Cobre)

Copper Canyon (Barranca del Cobre)

Rozhodně během vaší dovolené v Mexiku nezapomeňte na to, že odpočinek a slunění na pláži jsou sice skvělé činnosti, ale nedaleko od vás jistě bude nějaká úchvatná mayská pyramida, kterou rozhodně stojí za to vidět. Strávit celou dovolenou v Mexiku na pláži, by tak byla velká škoda.

Využijte bohatou nabídku výletů a nebo po Mexiku cestujte na vlastní pěst. V každém případě uvidíte, že z této středoamerické země budete nadšení. Mexiko vám k tomu dá všechny možné důvody a je jen na vás, co vše stihnete a zažijete.

A my na MAHALO.cz uděláme vše pro to, abyste se o Mexiku dozvěděli maximum informací, které budete během vaší cesty potřebovat.

Viva la Mexico!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Mexiku

Dovolená v Mexiku? Dobrá volba! Na nic nečekejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a akčních Last minute, které jsou nyní k dispozici. Zájezdy do Mexika vám jistě učarují!