Krásná pláž s bílým pískem, ležící nedaleko města Mahébourg, jejíž název je odvozen od průzračně modrého moře. Vhodná pro šnorchlování a plachtění na jachtách. To vše je Blue Bay (známá také jako Blue Lagoon – modrá laguna).

Blue Bay (Blue Lagoon)

Blue Bay (Blue Lagoon)

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3.33 hvězdy
    3.33 / 5 (3 )
  • 66.6%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Nejlepší šnorchlování na Mauriciu

dne 2015-02-25 08:30:55

Blue Bay je místem, kam se z celého Mauricia jezdí šnorchlovat, protože je tady vyhlášený korálový útes. Celá zátoka je prý chráněná, což nám vzhledem k množství lodí a lidí nepřišlo. Šnorchlování je tady opravdu moc hezké, ale kdyby tady bylo méně lidí, bylo by to lepší.

Kromě šnorchlování tady nabízí tzv. glass bottom boat (jízdu na lodi se skleněným dnem) a jízdu na speedboatech (takže takové rychlé čluny). My se spokojili se šnorchlováním a bylo to fajn odpoledne.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 1*: 1">
1 /5 stars

Hezké místo, ale nejezděte sem, pokud chcete zachovat místní korálový útes

dne 2015-01-20 06:14:48

Na to, že tady prý chrání korálové útesy, tak jich bylo spousta mrtvých. Aby taky ne, když hodně lidí na ně šlapalo a dotýkalo se jich ploutvemi atp. :( Docela smutný pohled, tak pokud sem pojedete tak dávejte pozor, abyste korály neničili. Vnější korály jsou na tom naštěstí lépe, je to určitě i tím, že k nim nejezdí tolik lodí jako přímo do zátoky. On ten olej z motorů lodí taky pro korály asi nebude to pravé ořechové... Šnorchlování je tady hezké, ale klidně bych si jej nechal ujít, kdybych věděl, že tím příspěju k tomu, že se tady korálové útesy nebudou ničit. Příště bych sem nejela. Takže místo je to moc hezké, ale dávám nízké hodnocení, protože bych byla nejraději, kdyby sem lidé nejezdili.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Krásná zátoka s úžasnou skrytou pláží nedaleko

dne 2015-01-08 15:47:46

Blue Bay je skvělá i pro rodiny s dětmi, protože je tady dobrý vstup do moře a pláž je stíněná stromy, takže se tady dá krásně lehnout do stínu, odpočívat a pozorovat život okolo. Rybiček je tady přehršel barev a tvarů, korály jsou moc hezké. Doporučuju se jít projít do okolí, pár minut odsud jsme narazili na nádhernou pláž, kde skoro nikdo nebyl a která byla úplně překrásná. Skvělý kontrast s Blue Bay, kde byly davy lidí! Ráda se sem někdy vrátím...Dovolená Blue Bay (Blue Lagoon)

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Blue Bay (Blue Lagoon) a nebo další spoustu zájezdů na Mauricius. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Blue Bay (Blue Lagoon) a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!