Když se někoho zeptáte, jak si představuje svou vysněnou dovolenou, zpravidla vám ukáže fotku z některého luxusního katalogu, na které bude nádherný ostrov plný palem, dlouhá bělostná písčitá pláž a tyrkysové moře plné pestrobarevných ryb. Není náhodou, že většina podobných fotografií je pořízena právě na Maledivách, neboť právě Maledivy jsou celosvětově považovány za jednu z nejkrásnějších destinací.

Fauna a flora Malediv je velice bohatá

Fauna a flora Malediv je velice bohatá

Důvodů, proč tomu tak je, je mnoho, nicméně asi tím hlavním (když pomineme to, že příroda Maledivám nadělila měrou vrchovatou) je skutečnost, že se na Maledivách snaží v maximální možné míře o to, aby lidé, kteří se zde rozhodnou strávit svou exotickou dovolenou, byli spokojeni se vším od A do Z. Proto jsou místní resorty čisťounké, zasazené do fantastického prostředí uprostřed nádherných lagun.

Samozřejmě se však za tuto míru luxusu platí a proto jsou zájezdy na Maledivy ne zcela levné, ale na druhou stranu, za své peníze dostanete opravdu skvělé služby, které prostě stojí za to zažít.

Hydroplán je běžným způsobem cestování mezi ostrovy Malediv

Hydroplán je běžným způsobem cestování mezi ostrovy Malediv

Na Maledivách se toho sice nedá dělat mnoho, ovšem pro relaxování jsou doslova jako stvořené a nemáte-li hluboko do kapsy, můžete i zde zažít spoustu zajímavého – od bohatého wellness programu v řadě resortů, přes skvělé šnorchlování či potápění až po island hopping (ideálně hydroplánem), kdy z Malediv můžete poznat více než jen jeden ostrůvek či atol. Exotická dovolená v takovém ráji jako jsou Maledivy se dá strávit opravdu mnoha způsoby a každý si najde ten svůj…

Šnorchlování na Maledivách je velkým zážitkem

Šnorchlování na Maledivách je velkým zážitkem

Ať už se rozhodnete cestovat na Maledivy jakkoli a dělat na nich cokoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše dovolená na Maledivách byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Maledivách

Chtěli byste vyrazit na zájezd na Maledivy? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Maledivy nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená na Maledivách je skvělá volba!