Atol Raa naleznete na severu Malediv. Je to jedna z administrativních oblastí Malediv. Zahrnuje Atol Severní Maalhosmadulu a ostrovy Alifushi a Etthingilli (na námořních mapách jsou označovány jako Powellovy ostrovy). Hlavním městem je Ungoofaaru.

Atol Raa Meedhupparu

Atol Raa Meedhupparu

Atol Severní Maalhosmadulu je 56 kilometrů dlouhý a 24 kilometrů široký v nejširším bodě. Ostrovy Alifushi a Etthingilli leží na odděleném útesu a jsou obklopeny hlubokými vodami. Běžná hloubka v atolu Severní Maalhosmadulu je zhruba 42-49 metrů.

Ostrov Alifushi, který leží na severní straně atolu, je znám pro zručnost místních výrobců lodí.

Potápění na atolu Raa

Potápění na atolu Raa

Ještě v nedávné době byl celý atol pro turisty uzavřen, ale koncem 90. let minulého století proběhla změna, která vedla k vybudování některých známých resortů. Hlavním turistickým ostrovem atolu Raa je ostrov Meedhupparu.

Atol Raa je velice lákavý pro potápěče, a to pro svůj bohatý podmořský život, ale můžete zde také šnorchlovat, provozovat aerobic, plážový volejbal či fitness. Zúčastnit se můžete animačních programů či navštívit diskotéku. I z těchto důvodů je atol Raa jedním z nejoblíbenějších atolů.

Resort na atolu Raa

Resort na atolu Raa

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Atol Raa

dne 2014-10-29 05:25:01

Měli jsme pobyt s All Inclusive, drinky se platily jen před 10. dopoledne a nebo po půlnoci, takže v pohodě. Není tady večer co dělat, tak s tím počtejte. Výlety lodí jsou fajn, dá se jet na okolní ostrovy a nebo třeba rybařit. Resort je hezky udržovaný, čistý, ideální na odpočinkovou dovolenou v tropech. Všichni tady navíc byli velmi milí a přátelští - jak zaměstnanci hotelu tak i ostatní hosté. Moc rádi se sem v budoucnu zase vrátíme.Dovolená Atol Raa

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Atol Raa a nebo další spoustu zájezdů na Maledivy. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Atol Raa a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!