Máte rádi přírodu? Máte rádi zvířata? Taky se vždycky těšíte, až zase bude hezky a půjdete do ZOO? 🙂

Já ano, a proto je Keňa jednou z nejkrásnějších zemí, které jsem mohl navštívit. Ta obrovská přírodní rozmanitost, nádherné scenérie, ale i dlouhé písčité pláže lemované kokosovými háji – to vše vytváří přírodní mozaiku, která je pro Keňu tak specifická a pro kterou je Keňa opravdu jedinečným místem naší Země. A to je jen třetina toho, proč je Keňa vyhledávánou dovolenkovou destinací a proč jsou zájezdy do Keni tak oblíbené mezi lidmi z celého světa.

Nádherný africký západ slunce v Masai Mara

Nádherný africký západ slunce v Masai Mara

Zapomenout totiž nesmíme ani na keňskou faunu – vždyť safari, to je pojem, pro který je Keňa asi nejznámější zemí na celém světě. Tisícihlavá stáda roztodivných zvířat a ptáků dokáží doslova vyrazit dech každému, kdo se na safari v Keni vydá. Možnost vidět takzvanou velkou pětku (tedy pěti nejznámějších nebezpečných zvířat Afriky) v jejich přirozeném prostředí je zážitek na celý život a garantuji Vám, že to, co v Keni uvidíte, ve vás nechá dojem, který ještě dlouho po té nebudete schopni něčím trumfnout.

Pláž Diani

Pláž Diani

A pokud k výše uvedenému přidáte ještě i opravdu zajímavou kulturu místních lidí a řadu opravdu fascinujících kmenů v čele s proslulými Masaji, máte hotový obrázek toho, proč je Keňa tak zajímavá a proč dovolená v Keni patří mezi položky, které v životě rozhodně nesmíte minout.

Sloni v národním parku Amboseli

Sloni v národním parku Amboseli

Zajímavá historie země a nespočet možností, jak zde trávit dovolenou, je záruka toho, že se zde nebudete nudit ani na minutu a zažijete dobrodružství, které znáte možná jen z knížek či cestovatelských filmů. Ať už se rozhodnete cestovat do Keni jakkoli a dělat zde cokoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše exotická dovolená v Keni byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Keni

Dovolená v Keni je dobrou volbou pro každého, koho láká vyrazit do Keni. Podívejte se na aktuální zájezdy do Keni a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem, vybrat si a objednat!