Holywell National Park leží v oblasti Blue Mountains poblíž města Newcastle. Je jedním ze skrytých přírodních pokladů Jamajky. Na rozloze téměř 120 hektarů najdete velké množství vzácných dřevin a květin. Rostou tu maliny a jahody. Dominují pínie, se kterými se setkáte téměř všude. Na své si přijdou milovníci ptáků.

Holywell National Park

Holywell National Park

V parku jsou vyhrazena speciální místa určená k pozorování. Najdete zde také místa, kde můžete uspořádat piknik. K tomu vám budou u vchodu do parku poskytnuty všechny základní informace.

Do parku se rozhodně vydejte pěšky a nezapomeňte si vzít plavky, protože právě zde se nachází největší vodopád na Jamajce. Dá se zde i kempovat.

K dispozici jsou 4 dobře udržované stezky pro pěší turistiku, stanice ranger, sociální zařízení.

Můžete se zde i ubytovat. Nacházejí se tu tři dřevěné chaty pro jednodenní pronájem. V jedné je možné ubytování pro šest osob, ve druhých dvou jsou možnosti ubytování vždy po čtyřech osobách. Jídlo si musíte přinést vlastní.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Nejlepší výhled na Kingston!

dne 2014-11-01 13:20:11

Na vrchol jsme jeli půjčeným autem a bylo to trošku akční. Hlavně poslední úsek dá autu dost zabrat. Ale stojí to za to, výhledy jsou odsud opravdu skvělé, Kingston budete mít jako na dlani. Jen musí být hezké počasí, v dešti a nebo během dnů, kdy je vrchol zakryt mraky, to tady bude stát samozřejmě za kulové :-) Dá se jít pěšky ještě víc a nebo se procházet v lesích, ale to nás moc nelákalo. My si tady dali sváču a jeli zase dál. Ale určitě to stálo za výlet.Dovolená Holywell National Park

Dovolená Holywell National Park je dobrou volbou pro každého, koho láká Jamajka. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Holywell National Park a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!