Marano Valpolicella je malá obec ležící ve stejnojmenné oblasti regionu Veneto. Je proslavena po celém světě svými víny.

Vinice jsou terasovitě uspořádány na svazích až do nadmořské výšky 500 metrů.

Marano Valpolicella

Marano Valpolicella

K nejznámějším vinařským rodinám patří rodina Tedeschhi. Produkuje vína nejvyšší kvality. Její vinice spatříte v údolích Negrar, Marano a Fumane. Ve zdejší oblasti se díky nesourodým přírodním podmínkám pěstuje rozdílný charakter odrůd. Na západních svazích se daří odrůdě Recioto, na východní Amarone. Na mezinárodních soutěžích vín získává Amarone Capitel Monte Olmi nejvyšší ocenění.

Co nabízí Marano Valpolicella

Marano Valpolicella je ideálním místem pro klidnou dovolenou. Okolní kopcovitá krajina, utvářená jižními výběžky italských Alp, nabízí nádherná údolí a láká k romantickým procházkám.

Je také vhodným výchozím bodem pro výlety do Verony, do Benátek, nebo ke břehům jezera Lago di Garda , které je rájem milovníků windsurfingu a kde můžete strávit příjemné chvíle, neboť se jedná o nádherné jezero v podhůží Alp.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Marano Valpolicella

Dovolená v destinaci Marano Valpolicella? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Itálie a vyberte si ze všech dostupných možností!