Řada malých zálivů s průzračnou vodou, která se nachází v národním parku Riserva Naturale dello Zingaro, je přístupná jen pěšky po mulích stezkách, pro auta je národní park uzavřen. Park leží nedaleko letoviska San Vito lo Capo na severozápadním výběžku Sicílie.

Riserva Naturale dello Zingaro

Riserva Naturale dello Zingaro

Pravidla jsou zde přísná –  nesmíte zde sejít z cesty, rozdělávat oheň a samozřejmě ani trhat rostliny. Vzdálenost mezi oběma vstupními branami do přírodního parku činí zhruba sedm kilometrů.

Jedna z pláží Riserva Naturale dello Zingaro

Jedna z pláží Riserva Naturale dello Zingaro

Pokud si zvolíte hlavní stezku, kopírující průběh pobřeží, nabídne vám tu ochlazení a změnu asi tucet zálivů vhodných ke koupání.

Ve výše položených částech parku se projdete prakticky nerušeni i v hlavní sezoně, navíc proniknete do zcela jiných vegetačních zón.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Národní park Riserva Naturale dello Zingaro

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Národní park Riserva Naturale dello Zingaro a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Národní park Riserva Naturale dello Zingaro a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!