Siniscola je malá obec v provincii Nuoro, zhruba 160 kilometrů severovýchodně od města Cagliari na Sardinii. Jde o oblíbené letovisko především pro milovníky dlouhých procházek po pláži, jelikož zdejší pobřeží nabízí 25 kilometrů pláží s jemným bílým pískem a křišťálově čistým mořem.

Siniscola

Siniscola

Co nabízí Siniscola

Rozvoj obce Siniscola začal v 18. století. Pokud se tedy budete chtít k večeru projít po okolí, určitě zavítejte do farního kostela, ve kterém uvidíte fresky a dřevěné sochy místních umělců.

Okolí obce je kromě turistů navštěvována také speleology a archeology, jelikož se zde nachází jeskynní komplexy, které byly v minulosti obývány člověkem.

Pokud se rozhodnete vyměnit pláž a moře za výlet na horu Albo, můžete se těšit na krásnou přírodu a rozmanité druhy ptactva, kteří zde žijí. Po cestě můžete potkat káně, kance, lišky, kuny či císařského orla.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Siniscola

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Siniscola a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Siniscola a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!