Oblíbené turistické středisko Pula leží na jižním pobřeží Sardinie. Kromě krásných pláží zde najdete také, pro Sardinii typické, malebné lidové domky. Letovisko poskytuje svým návštěvníkům potřebný servis pro strávení příjemné dovolené.

Pula

Pula

Dlouhá písečná pláž končí až v sedm kilometrů vzdálené sousední rekreační oblasti Santa Margherita. Na pláži s postupným přechodem do moře si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky a vyzkoušet si některý z nabízených vodních sportů – windsurfing, paragliding, jízdu na vodních lyžích, vodních skútrech nebo šlapadlech.

Letovisko Pula

Letovisko Pula

Ubytovací zařízení, obklopená piniovýni háji, se nacházejí přímo na pláži.

Pro milovníky golfu je lákavé 12ti jamkové hřiště Is Molas, na kterém jsou pravidelně pořádané mezinárodní golfové turnaje.

Domečky v Pule

Domečky v Pule

Nedaleký poloostrůvek Capo di Pula je vyhledáván mineralogy a archeology. Vyskytuje se zde zeolit, křemen a kalcit a také řada historických památek, které spadají do okrsku starobylého města Nora.

Letovisko Pula

Letovisko Pula

K atraktivitám v okolí Puly se řadí rovněž pláž Chia s písečnými dunami.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pula

Zaujal vás náš článek o destinaci Pula v Itálii? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Pula nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Itálii je skvělá volba!