Na severu ostrova Sardínie, mezi městy Castelsardo a Santa Teresa di Gallura, leží jedna z nejznámějších rekreačních oblastí, známá jako Costa Paradiso (Rajské pobřeží). Návštěvníci zde najdou krásnou přírodu, klid a pohodu.

Costa Paradiso

Costa Paradiso

Kromě pláží je v oblasti velmi členitý terén s divokými skalisky. V moři se vyskytuje bohatý podmořský život a spolu s průzračnou vodou jsou zde vytvořeny podmínky pro potápění a šnorchlování. Nejznámější pláž nese název Li Cossi, pokrytá je jemným bílým pískem. Správním střediskem je město Trinitá d´Agultu.

V Costa Paradiso objevíte rovněž tajná zákoutí, krásná místa pro romantické procházky při nezapomenutelných západech slunce.

Typická divoká pláž na Costa Paradiso

Typická divoká pláž na Costa Paradiso

Rekreační středisko Costa Paradiso bylo vystavěno v lokalitě Li Rosi Marini mezi krásnými červenými skalisky. Malé pláže jsou ohraničeny útesy. Na úbočích okolních kopců jsou vystavěny vily, vilky a apartmány sloužící k ubytování návštěvníků.

Pokud byste se tedy chtěli zeptat, zda Costa Paradiso je skutečně „rajské“ pobřeží, za sebe bych jednoznačně odpověděl: „Ano, je to naprosto úžasný kus Sardínie“!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Costa Paradiso

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Costa Paradiso a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Costa Paradiso a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!