Půvabné pláže letoviska Santa Maria del Cedro jsou omývány azurovým Tyrhénským mořem. Název městečka je odvozen od množství cedrů, které lemují celé zdejší pobřeží.

Osmikilometrová pláž je částečně soukromá a částečné veřejná. Je pokryta tmavším pískem s oblázky a vybízí k romantickým procházkám při východu i západu slunce.

Pláž v Santa Maria del Cedro

Pláž v Santa Maria del Cedro

Letovisko Santa Maria del Cedro je součástí oblasti Riviera dei Cedri a návštěvníci zde najdou vysokou úroveň služeb. Nádherná scenérie hor s národním parkem Polino s nedotčenou přírodou a malebnými kamennými domečky dává neopakovatelný ráz celé oblasti, která je v rámci Kalábrie velmi oblíbená.

Národní park Polino

Národní park Polino

Historické centrum a poměrně nedávno objevená archeologická oblast se nachází asi 2 kilometry od pobřeží.

Ojedinělým zážitkem může být výlet do národního parku Polino a sjíždění řeky Lao pod dohledem profesionálních instruktorů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Santa Maria del Cedro

Láká vás Santa Maria del Cedro? Hledáte-li zájezdy do destinace Santa Maria del Cedro, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Santa Maria del Cedro, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.