Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte, ležící uprostřed rozsáhlých bukových a jehličnatých lesů Kalábrie sotva hodinu od moře, je významným střediskem letních i zimních sportů. Vedle velkého množství hotelů, restaurací a lanovky se tu nachází také správa národního parku Aspromonte. Zde si můžete koupit mapu parku a vyrazit na výlet, třeba k vodopádům Cascate Maesano na horním toku říčky Amendoley.

Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte

Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte

Nezbytná je dobrá obuv. Kdo je přece jen trochu pohodlnější, může autem vyjet až do výšky 1955 metrů na Montalto a pak pokračovat poslední kus cesty pěšky na nejvyšší vrchol Aspromonte. Panoramatický výhled do okolí za jasného počasí bere dech. Etna na sousední Sicílii se zdá téměř nadosah.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Gambarie di Santo Stefano d´Aspromonte a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!