Horskou obec Barano na jihu ostrova Ischia ve skutečnosti tvoří několik menších vísek. Okolí je vhodné pro pěší výlety, neboť zde i ve vrcholném létě vládnou přiměřené teploty. Krátká procházka bujnou zelení se nabízí například z vesničky Testaccio, odkud vede kamenné schodiště na pláž Maronti.

Spiaggia dei Maronti v Baranu

Spiaggia dei Maronti v Baranu

Spiaggia dei Maronti je nejdelší pláž ostrova. Měří zhruba 3 kilometry. Najdete zde mnoho restaurací a barů. Kuriozitou jsou Fumarole – části pláže, kde písek dosahuje velmi vysokých teplot. Moře je zde tyrkysově modré a čisté. Přímo na pláži lze využít lodní taxi, které vás doveze až do Sant´Angela. Další pláže – San Pancrazio a Scarupata – jsou umístěné v krásných zátokách a dosažitelné jen po moři.

Barano

Barano

Barano je po Foriu druhé největší městečko ostrova Ischia v oblasti jižní Itálie, které se nachází asi 30km jihozápadně od Neapole. Jeho území tvoří několik malých vesnic (Buonopane, Piedimonte, Fiaiano, Schiappone a Testaccio).

Ochutnat zde můžete skvělé rybí speciality, citrónový likér Limocello, epomejské bílé a červené víno a výbornou italskou zmrzlinu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Barano

Klikněte pro zobrazení nabídky Barano: zájezdy nebo Barano: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Barano!