Malé alpské městečko Tarvisio leží na trojmezí v blízkosti rakousko-slovinských hranic v italském regionu Friuli-Venezia Giulia. Areál nabízí klidné rodinné lyžování ve výborných sněhových podmínkách i při nižší nadmořské výšce. Středisko je propojeno se sousedním areálem Sella Nevea.

Nalézá se tu 32 kilometry sjezdovek s deseti vleky a dvěma takzvanými kobercovými dopravníky. Běžecké trati měří 40 kilometrů.

Pokud si na lyžích ještě příliš nevěříte, můžete se doučit ve zdejších lyžařských školách.

Lyžování v oblasti Tarvisio

Lyžování v oblasti Tarvisio

Sjezdovky mají převýšení více než jeden kilometr, rozkládají se ve výšce 754 – 1756 metrů nad mořem. Kromě klasického sjezdového lyžování a snowboardingu si tu můžete vyzkoušet i skoky na lyžích, podniknout výlet na sněžnicích, využít atrakcí Sněhového parku nebo zimního stadionu v blízké Pontebě. Zkusit můžete i jízdu na saních tažených psím spřežením.

Určitě navštivte běžkařský ráj v Paruzzi Arena v Tarvisio Cittá nebo Di Prampero, což je čtyřkilometrová běžkařská trať v nádherné krajině.

Mapa sjezdovek v Tarvisio

Mapy lyžařského areálu Tarvisio si můžete zvětšit kliknutím, abyste viděli i drobné popisky jednotlivých sjezdovek.

Mapa Tarvisio

Mapa Tarvisio

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Tarvisio

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Tarvisio je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Tarvisio či Last minute nabídek do Itálie.