Italské městečko Ravascletto nabízí moderní lyžařské centrum na hoře Monte Zoncolan. Patří mezi nejvýznamnější a nejvýše položená sídla v údolí Valcalda a v celé oblasti Carnia v regionu Friuli-Venezia Giulia. Osídleno bylo již v roce 1281 v dobách, kdy odtud pocházeli takzvaní kramáři, kteří pěšky s krosnami plnými koření a dalšího zboží putovali za obchodem.

Resort Ravascletto-Zoncolan disponuje 28 kilometry sjezdovek, které leží ve výšce 900 – 2000 metrů nad mořem. Mají tu 8 vleků a 5 kobercových dopravníků. I zde jsou lyžařské školy.

Ravascletto-Zoncolan

Ravascletto-Zoncolan

Středisko nabízí skokanské můstky, bobovou dráhu, bruslařskou plochu, sněžnice a také velmi atraktivní Snow Park Free Style Arenu. K dispozici je i solárium a Sorta Terme Welness Centre.

Kromě sjezdového lyžování můžete využít běžeckou trať nebo dlouhou sáňkařskou dráhu.

Mapa sjezdovek Ravascletto-Zoncolan

Mapy lyžařského areálu Ravascletto-Zoncolan si můžete zvětšit kliknutím, abyste viděli i drobné popisky jednotlivých sjezdovek.

Mapa Ravascletto-Zoncolan

Mapa Ravascletto-Zoncolan

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Ravascletto-Zoncolan

Dovolená Ravascletto-Zoncolan je dobrou volbou pro každého, koho láká Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Ravascletto-Zoncolan a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!