Forni di Sopra leží v severovýchodním cípu provincie Friuli-Venezia Giulia. Osídleno bylo již v římských dobách. V roce 778 se osada stala majetkem opatství Sesto, až do roku 1326 byla sídlem patriarchů. Od roku 1445 získalo autonomii a o čtyři sta let později ji ovládli Rakušané.

Forni di Sopra

Forni di Sopra

Tento areál se dá rozdělit do dvou částí. Na dně údolí najdou vyžití začátečníci a děti. Vrcholová oblast Varmost patří k nejvyšším v regionu. Užívat si tu můžeme 16 kilometrů sjezdovek s 5 vleky a 3 kobercovými dopravníky, 13 kilometrů běžeckých tratí, z toho 2 kilometry osvícených.

Lyžařský areál se rozkládá v nadmořské výšce 880 – 2067 metrů.

Mapa sjezdovek ve Forni di Sopra

Mapy lyžařského areálu Forni di Sopra si můžete zvětšit kliknutím, abyste viděli i drobné popisky jednotlivých sjezdovek.

Mapa Forni di Sopra

Mapa Forni di Sopra

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Forni di Sopra

Láká vás Forni di Sopra? Hledáte-li zájezdy do destinace Forni di Sopra, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Forni di Sopra, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.