Roseto degli Abruzzi je klidné přímořské městečko s krásnou palmovou promenádou na březích Jaderského moře v regionu Abruzzo, jak napovídá už samotný název letoviska. Leží na úpatí pohoří Gran Sasso. Stalo se oblíbeným místem pro letní dovolenou všech věkových skupin. Krásná promenáda je plná palem a pinií.

Roseto degli Abruzzi

Roseto degli Abruzzi

Pláž dlouhá 10 kilometrů je pokrytá jemným zlatavým pískem s oblázky, pozvolný vstup do moře je výhodný pro malé děti. Slunečníky a lehátka se poskytují za poplatek.

Letovisko nabízí pestrý noční život i široké možnosti sportovního vyžití. Zahrát si můžete tenis, fotbal, plážové a vodní sporty. K dispozici jsou obchody, butiky, restaurace, pizzerie, kavárny, lékárna, lékař, banka i knihovna.

Výhled na Roseto degli Abruzzi

Výhled na Roseto degli Abruzzi

Dětem udělá radost aquapark v letovisku Tortoreto Lido, jenž je vzdáleno 15 kilometrů.

Nejnavštěvovanějšími místy jsou starobylá a významná města Atri, Penne, národní paka Gran Sasso, Tortoreto, Ascoli Piceno, Acquaviva Picena, Řím, San Benedetto del Tronto.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Roseto degli Abruzzi

Roseto degli Abruzzi je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Roseto degli Abruzzi či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Itálie, stačí kliknout sem a vybrat si :-)