Pulau Weh je nedotčený ostrov s nádhernými živými korálovými útesy v západní části indonéského souostroví. Nachází se u Malacca Strait na Sumatře v blízkosti letoviska Banda Aceh.

Pulau Weh je i přes svou malou rozlohu velmi dobře přístupný, tudíž zde můžete velmi často vidět kotvící jachty či výletní lodě. Je ideálním místem pro milovníky potápění, kteří mohou objevovat podmořský svět v legendárním středisku Sea Garden na Rubiah Island (což je pidi ostrůvek kousíček od severozápadního pobřeží ostrova Weh). Těšit se můžete na mnoho nádherných mořských tvorů, nejčastěji uvidíte manty, žraloky velrybí, delfíny a mořské želvy.

Pulau Weh

Pulau Weh

Projít se můžete také deštným lesem, kde najdete nádherný vodopád.

Jelikož je většina místních obyvatel muslimského vyznání, doporučuje se přizpůsobit šatník a odvážnější kousky raději nechat doma.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pulau Weh

Láká vás Pulau Weh? Hledáte-li zájezdy do destinace Pulau Weh, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Pulau Weh, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.