The Pineaple Festival

Ananasový festival se koná při příležitosti oslavy ananasové plantáže. Očekávejte množství chutného místního jídla a ukázky řemesel. Připravte se na divoké tance, zpěv a hry.

The Aloha Festival

Tento festival je kulturní oslavou s místní hudbou, tancem, uměním a historií. Ukáže vám, proč je Lanai jedním z nejlákavějších ostrovů. Festival je otevřený pro mladé i staré. Očekávejte hodiny zábavy a vzrušení.

The Aloha Festival The Aloha Festival

© G Ward Fahey / Shutterstock.com

The Ocean Arts Festival

V měsících mezi listopadem a květnem se do vod kolem Havaje stěhují stovky velryb. Mají zde ideální místo pro porod mláďat. Na tuto příležitost čekají umělci a nechávají se tímto inspirovat a tvoří díla ovlivněná velrybami a oceánem. Také se sem pravidelně sjíždějí hudebníci a tanečníci hula, zatímco přírodovědci organizují bezplatné přednášky o životě keporkaků.

The International Film Festival

Každým rokem se na zdejším mezinárodním filmovém festivalu předvádí ty nejlepší světové filmy. Můžete si bezplatně vychutnat promítané filmy nebo čas využít k prohlíce krásné noční oblohy, při které vám astrolog podá výklad ke každé jednotlivé hvězdě. Bývají zde také hudební a taneční představení inspirované filmy.

The Lei Day Festival

Při tomto květnovém festivalu se slaví Lei den s průvody s tanečními vystoupeními a soutěžemi. Dospělí rozdávají oblečení potřebným. Dá se říci, že Lei festival je jakási forma oslavy svatého Valentýna.

Lei day v Lanai

Lei day v Lanai

The Christmas Festival and Tree-Lighting Ceremony

V prosinci slaví na ostrově Festival vánočního stromu a osvětlení. Je to obřad, při kterém hraje vánoční hudba, pořádají se taneční večírky a hrají se divadelní hry a pořádají se různá představení.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Havajských ostrovech

Chtěli byste vyrazit na zájezd na Havajské ostrovy? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Havajské ostrovy nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená na Havajských ostrovech je skvělá volba!