Pokud patříte mezi náročné cestovatele a nebo ty cestovatele, kteří během svých cest chtějí poznat ta nejkrásnější místa světa (bavíme-li se o teplých krajích 🙂 ), pak vězte, že na naší Zemi nenajdete mnoho krásnějších míst, než je Francouzská Polynésie. Jste-li náročný turista, který preferuje luxus v „pohlednicových“ kulisách, pak je pro vás Francouzská Polynésie ideální volba (společně třeba s Maledivami, které však nabízí lehce odlišný zážitek).

Pláž na ostrově Tetiaroa

Pláž na ostrově Tetiaroa

Francouzská Polynésie je totiž místem, které je jednoduše řečeno skvostné a budete-li chtít, najdete zde poměrně snadno svůj dovolenkový ráj. Důvodů je pro to spousta, nicméně mezi ty nejdůležitější patří to, že se sem můžete podívat prakticky po celý rok a vždy zde bude krásně, můžete zde počítat s nádhernou exotickou přírodou, fantastickými plážemi a neuvěřitelným podmořským životem, který patří mezi to nejlepší z celého světa a který vám bude na dosah ruky, ať už budete šnorchlovat a nebo se budete potápět.

Dovolená ve Francouzské Polynésii tak patří k opravdovým zážitkům, pouze se tedy nesmíte omezovat čistě jen na ostrov Tahiti a jeho nejznámější destinace, protože to byste se připravili o mnohem krásnější místa, která Polynésie nabízí. Není asi nutné zmiňovat luxusní ostrov (atol) Bora Bora, který bývá pravidelně označován za nejluxusnější a nejdražší destinaci světa, ale určitě byste si měli zjistit třeba i něco o mnohem cenově dostupnějším a neméně krásném ostrově Moorea, kam není problém zavítat, neboť leží poblíž Tahiti.

Maupiti z vyhlídky na útesu Hotu

Maupiti z vyhlídky na útesu Hotu

Zájezdy do Francouzské Polynésie tak patří k vyhledávaným artiklům cestovního trhu, které dokáží uspokojit opravdu každého. Samozřejmě je nutné říct, že nepatří mezi nejlevnější, ale to se dá asi čekat, když vezmeme v potaz, že Francouzská Polynésie leží prakticky na druhé straně zeměkoule. Rozhodně zde ale dovolená nemusí být jen o slunění se na pohlednicových plážích, dovolená v Polynésii může mít mnoho podob – od dovolené za potápěním, přes trekování po sopkách a horách Polynésie, poznávání místních kultur, tradičních zvyků a prastarých zajímavostí, plavby na jachtě až po oblíbené okružní plavby do Francouzské Polynésie, které vám Polynésii představí z jiného úhlu pohledu.

Podvodní svět na Tikehau

Podvodní svět na Tikehau

V každém případě, pokud zvažujete, zda se do Francouzské Polynésie vypravit, zanechte toho a jeďte. Toto místo vám zcela určitě učaruje, protože pokud na Zemi existuje ráj, bude se nacházet právě někde v těchto končinách.

A MAHALO.cz vám snad pomůže jej trošku lépe poznat…

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Francouzské Polynésii

Dovolená v Francouzské Polynésii? Dobrá volba! Na nic nečekejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a akčních Last minute, které jsou nyní k dispozici. Zájezdy do Francouzské Polynésie vám jistě učarují!