Vodopád El Limón je hojně navštěvovaným turistickým místem nedaleko města El Limón ve vnitrozemí dominikánského poloostrova Samaná. Tento 52 metrů vysoký vodopád se ukrývá v překvapivě členité krajině s bujnou zelení. Na úpatí je krásná tůň vhodná ke koupání.

Jak se k vodopádu El Limón dostat

Výlet na vodopád El Limón bývá organizován cestovními agenturami v Samaná za přibližně 45 USD. Cena zahrnuje dopravu na koních, průvodce a oběd. Pokud se vám ovšem nechce cestovat ve skupině, můžete se sem vypravit na vlastní pěst. Budete to mít levnější a samozřejmě i zajímavější. Ideální je dopravit se do města El Limón, které je asi půl hodiny od Las Terrenas.

Vodopád El Limón

Vodopád El Limón

Pokud se rozhodnete půjčit si koně, vyhledejte raději nějakou agenturu zabývající se jezdectvím, kde máte jistotu kvalitního zážitku. Výlet sjednaný na ulici bude sice o něco levnější, ale budete ochuzeni o kvalitu služby. Výlet trvá v průměru 1,5 – 3 hodiny a zahrnuje 30-60 minut cestu k vodopádům, pak zhruba hodinové koupání a poté cestu zpátky.

Pěšky je to z El Limón k vodopádu El Limón zhruba 6 kilometrů po členitém terénu, je tedy lepší si vzít pevnější boty.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Vodopád El Limón

Dovolená Vodopád El Limón je dobrou volbou pro každého, koho láká Dominikánská republika. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Vodopád El Limón a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!