Las Terrenas bývala v minulostí zapadlou rybářskou vesnicí, ovšem v důsledku investování do infrastruktury cestovního ruchu v celé Dominikánské republice, se postupem času změnilo na turisty velmi oblíbené místo trávení své dovolené. Městečko vás přivítá směsicí stylů a společenskou scénou, která je živější než kdekoli jinde na poloostrově.

Las Terrenas Las Terrenas

© Don Mammoser / Shutterstock.com

Zdejší pláž tolik neohromí jako například pláž Rincón nebo Frontón, ale je velmi oblíbeným místem milovníků kiteboardingu a windsurfingu.

Pláž v Las Terrenas

Pláž v Las Terrenas

Jak se do Las Terrenas dostat

Do Las Terrenas byla v roce 2012 dokončena dálnice spojující Santo Domingo a Santa Barbara de Samaná, kam se dostanete zhruba za 2 hodiny jízdy. Město má dvě zastávky na obou koncích hlavní cesty Calle Principal, odkud se pomocí gua-gua dostanete za půl hodiny a 2 USD do města Sánchez, nebo za podobnou cenu do blízkého El Limón.

Novinkou je také otevření letiště Samaná El Catey, které přijímá lety převážně z Evropy a Ameriky.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Las Terrenas

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Las Terrenas a nebo další spoustu zájezdů do Dominikánské republiky. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Las Terrenas a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!