Jeskynní komplex Cueva del Puente je součástí Národního parku del Este. Najdete zde více než 400 jeskyní, z nichž mnohé obsahují jeskynní malby a skalní rytiny taínů. Díky archeologickým šetřením se podařilo najít pozůstatky obrovského taínského města, jež bylo dějištěm proslulého masakru domorodců španělskými vojáky. 

Veřejnosti je ale zpřístupněna pouze jedna z jeskyní, Cueva del Puente, která obsahuje pozůstatky taínské kultury. Uvnitř máte možnost vidět malby znázorňující zvířata a člověka, stejně jako působivé stalagmity a stalaktity.

Cueva del Puente Cueva del Puente

© Explora Dominicana, www.exploradominicana.com

Jak se k jeskyni Cueva del Puente dostat

Jediným možným vstupem je oficiální vchod do Národního parku del Este v Guaraguau, odkud je to, po zaplacení vstupného (asi 5USD), ještě 40 minut pěší chůze.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Cueva del Puente

Láká vás Cueva del Puente? Hledáte-li zájezdy do destinace Cueva del Puente, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Cueva del Puente, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.