Městečko Boca Chica se rozkládá na jihovýchodním pobřeží, zhruba 40 kilometrů na východ od Santo Dominga a v současné době patří mezi nejvyhledávanější místa v Dominikánské republice.

V dříve rybářské vesničce, se turistický ruch začal rozvíjet v 50. letech minulého století, kdy zde diktátor Trujillo nechal vystavět moderní hotel Hamaca. Později si zde stavěli letní sídla prominenti ze Santa Dominga.

Boca Chica Boca Chica

© Valeriya Pavlova / Shutterstock.com

Celý záliv lemuje 2 km dlouhá pláž s jemným bílým pískem a pokud se do Dominikánské republiky vydáte s malými dětmi, je Boca Chica jistě tím správným místem, vzhledem k tomu, že vstup do vody je velmi pozvolný a voda je zde příjemně teplá.

Na své si přijdou také milovníci vodních sportů, kteří si zde mohou užít vodního lyžování, windsurfingu či potápění a šnorchlování. K těmto účelům zde slouží více než dvacet míst vhodných k potápění, s průměrnou teplotou vody kolem 27°C a viditelností do hloubky 12 až 28 metrů v závislosti na ročním období.

Pláž Boca Chica s poněkud pokaženým výhledem Pláž Boca Chica s poněkud pokaženým výhledem

© Valeriya Pavlova / Shutterstock.com

Pokud vás omrzí lenošení na pláži, můžete si jít zahrát golf na místní kvalitní 18 jamkové golfové hřiště. Boca Chica je stejně jako Punta Cana proslulá také bohatým nočním životem.

Jedinou nevýhodou jsou jeřáby v přístavu, které poněkud kazí výhled z této jinak moc hezké pláže.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 2.67 hvězdy
    2.67 / 5 (3 )
  • 53.4%
  • (3)

Summary:

Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

HEZKÁ PLÁŽ

dne 2015-03-17 04:20:35

BYDLELI JSME V HOTELU S ALL INCLUZIVE, MĚLI JSME KRÁSNOU SOUKROMOU PLÁŽ A DOVOLENOU SI MOC UŽILI. TROŠKU NÁS OTRAVOVALI PRODEJCI NA PLÁŽI, ALE NEBYLO JICH MOC A CHODILI HLAVNĚ O VÍKENDU, COŽ SE DALO SNÉST. Z HOTELU JSME MOC NEVYCHÁZELI, PROTOŽE NÁM DELEGÁTEM NEBYLO DOPORUČENO CHODIT DO NETURISTICKÝCH OBLASTÍ KVŮLI BEZPEČNOSTI. NA VÝLETU JSME NEBYLI. LETOVISKO JE JINAK MOC HEZKÉ, EXOTICKÉ.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 2*: 2">
2 /5 stars

E55 v exotickém prostředí

dne 2014-11-24 04:48:21

Dovolená v Boca Chica je bohužel první dovolená, ze které jsem se vrátil zhnusený. Dominikána je krásné místo, pláže byly hezké, Santo Domingo se nám moc líbilo, ale úplně to shodila skutečnost, že všude kolem našeho hotelu se poflakovaly prostitutky. Nechápu, že s nimi neudělají krátký proces. Chápu, že angličani/američani si tady jezdí užívat, ale když sem člověk přijede s malými dětmi, tak to je vážně silná káva. Bohužel až zpětně jsme zjistili, že je to problém hlavně tohoto letoviska, příště určitě budeme více hledat a zjištovat než koupíme nějaký zájezd. Údajně třeba Playa Dorada nebo Punta Cana jsou daleko klidnější a bezpečnější nejen v tomto ohledu.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 2*: 2">
2 /5 stars

Špína, podvodníci, nikdy více!!!

dne 2014-10-31 01:32:43

Chtěli jsme bydlet někde u letiště tak jsme vybrali na doporučení CK letovisko Boca Chica. Velká chyba :( Pláž tady byla špinavá, uklízeli ji sice, ale jen jednou týdně... Bylo tady hodně naháněčů, kteří byli neskutečně otravní. Pořád po nás chtěl někdo peníze, prostě jsme si připadali jako chodící peněženky. Chápu že proti místním jsme boháči, ikdyž doma zas tak moc peněz nemáme, ale je to prostě otravné. Celkový dojem z dovolené v Boca Chica je hodně slabý. Světlý moment byl výlet do národního parku, ten byl skvělý.Dovolená Boca Chica

Láká vás Boca Chica? Hledáte-li zájezdy do destinace Boca Chica, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Boca Chica, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.