Bahía de Las Águilas je zcela odlehlá pláž stále si uchovávající svou panenskou podobu v jihozápadní části Dominikánské republiky. Pláž je součástí Národního parku Jaragua.

Svou přirozenou krásu si stále udržuje především díky tomu, že tudy neprochází žádná trasa, nejezdí zde auta ani autobusy, takže pokud se sem budete chtít vydat, bude to trochu oříšek. Nicméně, odměnou vám bude deset kilometrů nádherné pláže s bílým pískem a křišťálovou vodou.

Bahía de Las Águilas

Bahía de Las Águilas

Pokud se na Bahía de Las Águilas vydáte po vlastní ose, dejte se asi 12 kilometrů od města Pedernales po prašné cestě do města Cabo Rojo odkud je to jen 3 kilometry do vesnice Las Cuevas. Z vesnice se k pláži můžete vydat dvěma cestami, ovšem jedna z nich vede nerovným terénem a vyžaduje zkušeného řidiče a kvalitní terénní auto. Raději se proto vydejte lodí, jejíž cena se pohybuje podle počtu osob. U provozovatele si můžete také zapůjčit potápěčské vybavení, ovšem za pronájem si účtuje nemalé částky, proto pokud máte možnost, vezměte si své vybavení.

Na pláži Bahía de Las Águilas nenajdete vůbec nic, proto si s sebou přibalte pitnou vodu, potraviny a repelent proti hmyzu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Bahía de Las Águilas

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Bahía de Las Águilas je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Bahía de Las Águilas či Last minute nabídek do Dominikánské republiky.