Altos de Chavon je uměle vytvořená historická kolonie ve stylu 16. století, která byla postavena v 70. letech minulého století. Ve vesničce žijí a tvoří malíři, sochaři a designéři, jejichž díla je možno si zakoupit v místních galeriích. Najdete ji hned u města La Romana, tedy na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. Nespleťte si ji se stejnojmennou vesničkou u letoviska Boca Chica.

Altos de Chavon

Altos de Chavon

Altos de Chavon je kulturním centrem místních obyvatel, turistů i umělců z celého světa. Vytváří se zde ideální podmínky pro tkaní či sítotisk. Umělecká galerie představuje díla dominikánských umělců, stejně jako umělců z celého světa. Je zde také sídlo renomované Altos de Chavon School of Design, která je přidružená k Parsons School of Design v New Yorku.

Historická vesnice Altos de Chavon

Historická vesnice Altos de Chavon

Vidět zde můžete také archeologické muzeum, kostel St. Stanislaus nebo amfiteátr, kde koncertovaly hvězdy jako např. Frank Sinatra či Julio Iglesias.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Altos de Chavon

Dovolená v destinaci Altos de Chavon? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Dominikánské republiky a vyberte si ze všech dostupných možností!