Hodnocení
Zvýrazněný/Nezvýrazněný
Nárokovaný/Nenárokovaný
adventura.png
Voroněžská 20, 101 00 Praha 10

Cestovní kancelář Adventura s.r.o. vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních cestovních kanceláří, které se specializují na poznávací zájezdy. Jak tomu u podobných cestovních kanceláří bývá, založili ji nadšenci do cestování a těm se během několika let podařilo z Adventury udělat známou českou značku, která je synonymem pro dobrodružství, která při cestování můžete zažít.

Dnes Adventura s.r.o. pořádá zájezdy do velkého množství zemí po celém světě a specializuje se jak na individuální pobyty tak i na skupinové či firemní zájezdy a dokonce také incoming do České republiky. Její dceřinná společnost China Tours se orientuje na cestování do Asie.

Kromě tradičních zájezdů, které se snaží jejich účastníkům přiblížit svět, a to často i lehce netradiční formou, pak cestovní kancelář Adventura s.r.o. pořádá i aktivní zájezdy, především turistické a cykloturistické.

Je-li poznávání světa váš koníček, pak s cestovní kanceláří Adventura s.r.o. neuděláte chybu.

Aeolus.png
3.31 (7 recenze)
Minoritská 469/1, 602 00 Brno

Cestovní kancelář AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o., což je celý oficiální název této brněnské cestovky, vznikla v roce 2003 a od svého počátku se specializuje na zájezdy do Řecka. Důvod je jednoduchý – majitelé jsou totiž Řekové a razí heslo „S Řeky do Řecka“.

Že jim to jde, dokazuje skutečnost, že se CK Aeolus na trhu stabilizovala a patří dnes mezi známé cestovní kanceláře, se kterými lidé pravidelně objevují krásy Řecka a řeckých ostrovů.

Podobně jako jiné cestovní kanceláře, i AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o. v průběhu své existence začala organizovat zájezdy i do dalších zemí a destinací. Dnes nabízí již tradičně zájezdy do Bulharska, ale kromě této balkánské země s nimi můžete vycestovat také do celé řady dalších evropských zemí a také do afrického Tuniska.

Alex.png
4.30 (2 recenze)
Písnická 363/2, 142 00 Praha 4

Cestovní kancelář Alex vznikla v roce 1990 a již od počátku se zaměřovala na některé destinace v Řecku. Během své existence se nabalovaly další a další řecké destinace a ostrovy a dnes je CK ALEX, s.r.o. jedním z největších specialistů na Řecko v České republice. Od roku 2014 pak spadá do skupiny společnosti Čedok.

Kromě zájezdů do Řecka dnes již cestovní kancelář Alex pořádá zájezdy také do Bulharska, Španělska, Itálie, Tuniska, Egypta a Albánie. Snahou cestovní kanceláře Alex není nabízet zájezdy za nejnižší možnou cenu, ale nabízet kvalitní služby s největší možnou přidanou hodnotou. Snaží se o maximální znalost jednotlivých destinací, aby svým klientům mohli nabídnout to nejlepší za rozumné ceny.

Chystáte-li se proto do Řecka na dovolenou a nebo pokukujete po některé z dalších zemí, do kterých CK ALEX, s.r.o. pořádá zájezdy, podívejte se i na jejich nabídku, třeba vás nějaký zájezd zaujme.

Alpina.png
Kotlářská 5, 60200 Brno

Cestovní kancelář Alpina (oficiální název Alpina cestovní kancelář s.r.o.) je brněnská cestovka, která vznikla v roce 2004 sloučením dvou cestovních kanceláří (CK Alpina a CK Gulliver na cestách). Zaměřuje se především na poznávací zájezdy, turistiku, cyklozájezdy, horskou turistiku, feraty a v neposlední řadě také expedice.

Zájezdy CK Alpina pořádá do celé řady zemí, především do zemí evropských, ale také do vzdálenějších končin v Asii, Africe, jižní Americe a nebo také na Novém Zélandu.

Hledáte-li cestovatelskou cestovku, kterou vedou lidé, kteří jsou sami tělem i duší cestovatelé, zkuste vyzkoušet nabídku CK Alpina cestovní kancelář s.r.o. a uvidíte, zda jsou jejich zájezdy tak atraktivní, jak na první pohled vypadají.

Blue Style Travel Agency.png
2.66 (26 recenze)
Karolinská 1, 186 00 Praha 8

Cestovní kancelář Blue Style k.s. vznikla v roce 1997 a od svého počátku se díky vazbám svých majitelů zaměřovala především na zájezdy do Egypta a Tuniska. Od té doby však již uběhla hezká řádka let a z cestovní kanceláře Blue Style k.s. je jedna z největších a nejznámějších cestovek v České republice.

To jde ruku v ruce s rozšiřováním nabídky o další destinace, ale v případě CK Blue Style k.s. je nutné dodat, že velice uváženému. Tam, kde řada jiných cestovek přidává desítky destinací, u kterých však často chybí dostatečná kvalita, cestovní kancelář Blue Style přidala jen pár nových zemí, na které se specializuje do dneška.

S CK Blue Style k.s. tak pojedete do míst, která pracovníci CK dobře znají a mohou vám s nimi i dobře poradit.

bonton.png
3.60 (3 recenze)
Masarykovo nám. 17, 753 01 Hranice

Cestovní kancelář BON TON, s.r.o. nabízí svým klientům zájezdy již od roku 1998. Tato cestovka se postupně profilovala z cestovní kanceláře zaměřené na Řecko až na cestovní kancelář, která se nebojí nabízet také exotické zájezdy do mnoha světových destinací.

Přesto patří v nabídce cestovní kanceláře BON TON, s.r.o. Řecko na první místo a její klienti, kteří s ní cestují pravidelně, to vědí. Kromě Řecka však cestovní kancelář tradičně nabízí i další evropské destinace jako Chorvatsko, Turecko či nově i Černou Horu.

S CK BON TON, s.r.o. neuděláte chybu, pokud hledáte individuální přístup a pocit rodinného zázemí. Nejedná se o velkou cestovku, ale je stabilní a nabízí služby s vysokou přidanou hodnotou.

CK Bos.jpg
Čs. legií 16, 702 00 Ostrava

Ostravská cestovní kancelář BOŠ s.r.o. pořádá zájezdy již od začátku devadesátých let, nicméně oficiální vznik s.r.o. je datován do roku 1999. Cestovka od svého vzniku pořádá především klasické pobytové zájezdy, přičemž její specializace hned od začátku byla na zájezdy do vybraných Španělských letovisek, které si v nabídce drží až do dnešních dnů.

Kromě Španělska však CK Boš svou nabídku rozšířila, aby pokryla požadavky i dalších klientů. Proto dnes s touto ostravskou CK můžete vyrazit také do Řecka, Itálie, Bulharska a Chorvatska. Mimo klasické pobytovky nabízí také několik poznávacích zájezdů a zajistí vám rovněž pobyty na lodi v Holandsku.

Výhodou, kterou Cestovní kancelář BOŠ s.r.o. nabízí především klientům z Ostravska a okolí, jsou lety z blízkých letišť, takže není nutné jet až na letiště do Prahy.

campana.png
4.15 (2 recenze)
Náměstí 131, 345 06 Kdyně

Cestovní kancelář CAMPANATOUR, s.r.o. byla založena v roce 1994, navazuje však svou činností na práci svého majitele, která započala již v roce 1990. Patří tak mezi tradiční české cestovní kanceláře, třebaže není mezi těmi nejznámějšími, zejména pro západočechy je známá svými službami a nabídkou zájezdů.

Ta se od začátku činnosti CK CAMPANATOUR, s.r.o. zaměřovala především na nejoblíbenější evropské destinace jako je Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko. Cestovní kancelář pořádá také několik poznávacích zájezdů do vzdálených koutů naší planety, nejčastěji do Spojených států amerických.

Canaria Travel.png
4.04 (5 recenze)
Jungmannova 7, 110 00 Praha 1

Cestovní kancelář CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. je největším specialistou na španělské Kanárské ostrovy v České republice. Je to skutečnost, která platí již po mnoho let a je to zjevné i z jejího názvu 🙂 Společnost byla založena v roce 1994 a patří tedy mezi stabilní a zavedené cestovní kanceláře.

Její obrovskou devizou je právě úzká specializce na jedinou destinaci, třebaže jsou touto destinací právě Kanárské ostrovy, které patří mezi velice rozmanitá místa naší planety a to své se zde může najít každý cestovatel. Díky tomu, že se cestovní kancelář Canaria travel, spol. s r.o. zaměřuje pouze na Kanárské ostrovy, můžete se spolehnout na to, že vám poskytnou všechny potřebné informace a že jejich služby budou na vysoké úrovni. A to nejen při sjednávání dovolené, ale i v jejím průběhu. Cestovní kancelář Canaria travel, spol. s r.o. má totiž na Kanárských ostrovech řadu stálých delegátů, kteří zde trvale žijí, a tak vám mohou nabídnout zážitky a informace, které by jinak bylo obtížné získat.

Přemýšlíte-li nad dovolenou na Kanárských ostrovech, měla by vás nabídka cestovní kanceláře Canaria travel, spol. s r.o. určitě zaujmout. Třebaže totiž nepatří k nejlevnějším, svou kvalitou se jednoznačně řadí na špičku.

caribe tour.png
Týnská 1053/21, Praha

Cestovní kancelář CARIBE Tour s.r.o. vznikla v roce 2005 a jak její název napovídá, specializuje se a oblast Karibiku a okolních zemí. V její nabídce tak najdete především Kubu, Dominikánskou republiku a Mexiko, což jsou její největší stálice.

Kromě těchto svých tradičních destinací se CK CARIBE Tour s.r.o. zaměřuje i na další exotické země a v letní sezoně pak nabízí některé destinace Řecka. Kromě toho nabízí také okružní plavby na velké části naší planety.

Hlavní devizou této cestovní kanceláře je orientace na individuální požadavky klientů a zajišťování zájezdů na míru, a to jak pro jednotlivce tak i pro firemní klientelu. Cestovní kancelář CARIBE Tour s.r.o. je prostě připravena splnit veškeré požadavky, které na ni naložíte.

cestovka pohoda.png
4.30 (1 recenze)
K. Štěcha 1220/16, České Budějovice

Cestovní kancelář Cestovka Pohoda s.r.o. je rodinnou cestovní kanceláří z Českých Budějovic, která vznikla v roce 2009.

Zaměřuje se především na prodej pobytových a poznávacích zájezdů do evropských destinací, v zimě pořádá lyžařské zájezdy a organizuje zájezdy také do termálních lázní. Pracovníci CK Cestovka Pohoda s.r.o. se nebojí ani exotických zájezdů, takže v jejich nabídce najdete rovněž několik exotických destinací.

Hledáte-li příjemnou atmosféru, skvělý přístup k zákazníkům a širokou nabídku služeb, vyzkoušejte nabídku cestovní kanceláře Cestovka Pohoda s.r.o. a uvidíte, zda je to s nimi opravdu „pohoda“ jak sami uvádí 🙂

Czech sport travel.png
Na Poříčí 1068/23, 110 00 Praha 1

Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL s.r.o. vznikla teprve v roce 2012, takže by se mohlo zdát, že jde o nováčky na trhu. Nicméně svou činností navazuje na cestovní kancelář SPORTEVENTS, která v České republice působila řadu let, takže o zkušenosti se ani u CK CZECH SPORT TRAVEL s.r.o. obávat nemusíte.

Jak už z názvu cestovky vyplývá, zaměřuje se na prodej služeb spojených se sportem, můžete tak u nich koupit jak celé hotové zájezdy za různými sporty (nejtypičtějším příkladem jsou fotbalové zápasy zahraničních lig či různých šampionátů) tak i samostatné vstupenky apod.

Přestože v nabídce cestovní kanceláře CZECH SPORT TRAVEL s.r.o. převládají nabídky na zájezdy za fotbalem, jejich portfolio se za pár let významně rozrostlo o celou řadu dalších sportů a destinací, takže si u nich dnes již vybere prakticky každý sportovní fanoušek.

datour.png
3.08 (4 recenze)
Turinského 1671/4, 500 02 Hradec Králové

Cestovní kancelář Datour s.r.o. vznikla v roce 2003 a zaměřuje se na zájezdy do Rakouska, na řecký ostrov Korfu a v nabídce má také řadu zajímavých zájezdů pro seniory do mnoha zemí Evropy.

Výhodou CK Datour s.r.o. je to, že pro klienty nabízí odlety z Pardubic.

DoVln.png
Ruprechtická, Ruprechtice, Liberec, Česko

Jsme internetová cestovní agentura, autorizovaný prodejce 350 cestovních kanceláří z ČR, Německa, Rakouska, Slovenska a Chorvatska. Nabízíme zájezdy i kompletní služby pro individuální cestovatele.
Naší láskou, druhým domovem a specializací je Španělsko, konkrétně Mar Menor. Ale známe to i jinde a naši klienti s námi vyráží do všech koutů světa.

logo_lepsia-kvalita copia.png
Kaprova 42/14, Staré Město, Česko

Cestovní agentura Dovolená na Mallorce, specialista na Baleárské ostrovy v oblasti poskytování služeb cestovního ruchu, je stabilní, rychle rostoucí společnost, která poskytuje své služby na ostrovech 365 dní v roce. Česko-slovenská firma s ojedinělým individuálním přístupem.

Emma agency.png
Kozí 10, 602 00 Brno

Cestovní kancelář EMMA Agency spol. s r.o. zahájila svou činnost v Brně v roce 1990, patří tak k nejstarším českým cestovním kancelářím. Tato tradiční cestovní kancelář se od svého založení specializuje především na zájezdy do Španělska, pro které je i dle svých slov největším moravským touroperátorem vůbec.

Od svého vzniku však přecijen své portfolio poněkud rozšířila – nejprve o Chorvatsko, pak o exotickou Brazílii a postupně i o další země okolo Středozemního moře a v celé Evropě. Dnes tak již CK EMMA Agency spol. s r.o. nabízí velké množství zájezdů do celé Evropy a v její nabídce najdete i několik exotických destinací.

Jste-li z Brna, zastavte se v její pobočce a uvidíte, že i dnes lze najít cestovní kanceláře s domácí atmosférou a příjemným personálem.

etravel_logo.jpg
5.00 (1 recenze)
Na Strži 1702/65, Praha-Praha 4, Česká republika
800 22 88 33800 22 88 33
800 22 88 33800 22 88 33
+420 596 915 231

Cestovní agentura eTravel.cz patří mezi nejvýznamnější české cestovní agentury.
Založena byla v roce 2003 a nabízí zájezdy řady cestovních kanceláří. U nabízených zájezdů jsou garantovány stejné ceny, jaké mají pořádající cestovní kanceláře včetně slev a dalších bonusů.

Všechny zájezdy z nabídky cestovní agentury eTravel.cz pořádají pojištěné cestovní kanceláře. Cíl vaší dovolené si můžete vybrat z bohaté nabídky všech turisticky významných destinací, samozřejmostí je pohodlné vyřízení objednávek přes internet.

Specializací cestovní agentury eTravel.cz, která je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), je nabídka last minute zájezdů.

fantasy travel.png
3.53 (16 recenze)
Opálkova 135/13, 635 00 Brno

Cestovní kancelář FANTASY TRAVEL, s.r.o. vznikla poměrně nedávno, v roce 2011. Zaměřuje se na oblíbené evropské destinace okolo Středozemního moře, do Egypta a také do několika exotických destinací. Kromě toho CK FANTASY TRAVEL, s.r.o. pořádá mnoho eurovíkendů.

Zájezdy cestovní kanceláře FANTASY TRAVEL, s.r.o. vznikají na základě osobních zkušeností pracovníků CK, takže vám o jednotlivých destinací mohou říct spoustu zajímavých informací.

 

fede.png
3.90 (1 recenze)
Jeruzalémská 3, 110 00 Praha 1

Cestovní kancelář Fede, s.r.o. zahájila jsou činnost na konci roku 1995. Od svého počátku se specializovala na nejkrásnější oblasti Itálie, italské ostrovy a italské hory. Svou nabídkou brzy zaujala poměrně široké množství klientů, kteří jejich služby využívají nejen v letních měsících, ale také v zimě. Z cestovní kanceláře Fede, s.r.o. se tak postupem času stal specialista i na lyžařské pobyty v italských Dolomitech.

Dnes je Fede, s.r.o. zavedenou značkou na českém trhu a své služby rozšiřuje i do dalších zemí. Především do Chorvatska, Itálie, Řecka, Portugalska (také ostrov Madeira) Španělska a také na stále českými turisty poměrně (neprávem) opomínejný ostrov Malta.

Cestovní kancelá Fede, s.r.o. dodnes i po 20 letech své existence patří mezi cestovní kanceláře s velmi osobním přístupem ke svým klientům, což může být pro řadu lidí pozitivem.

Zobrazuji 1 - 20 z 51 výsledků