Hodnocení
Zvýrazněný/Nezvýrazněný
Nárokovaný/Nenárokovaný
Adrialand.jpg
2.83 (11 recenze)
Údolní 11, 602 00 Brno

Cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. vznikla relativně nedávno, tedy v roce 2005 a nejedná se tedy o tradiční českou cestovní kancelář. Přesto po svém vzniku začala velice silně promlouvat do trhu se zájezdy a dnes patří mezi stálice s významným podílem prodaných zájezdů do oblasti Jadranu, nebo jak říkají zaměstnanci cestovní kanceláře – do Adrialandu.

Adrialand je dle jejich slov prostor, do kterého spadají státy jako Chorvatsko, Itálie, Černá Hora, Slovinsko a Rakousko. A právě na tyto země je cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. specialistou, který poskytuje širokou škálu turistických a informativních služeb. Společnost se přitom orientuje na český a slovenský trh, takže její pobočky a zastoupení najdete po celém Česku i Slovensku.

Cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. si postupně dobývá pozici známého hráče na trhu a budete-li se chystat cestovat do některé z uvedených zemí, můžete zvážit využití jejich nabídky.

adventura.png
Voroněžská 20, 101 00 Praha 10

Cestovní kancelář Adventura s.r.o. vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních cestovních kanceláří, které se specializují na poznávací zájezdy. Jak tomu u podobných cestovních kanceláří bývá, založili ji nadšenci do cestování a těm se během několika let podařilo z Adventury udělat známou českou značku, která je synonymem pro dobrodružství, která při cestování můžete zažít.

Dnes Adventura s.r.o. pořádá zájezdy do velkého množství zemí po celém světě a specializuje se jak na individuální pobyty tak i na skupinové či firemní zájezdy a dokonce také incoming do České republiky. Její dceřinná společnost China Tours se orientuje na cestování do Asie.

Kromě tradičních zájezdů, které se snaží jejich účastníkům přiblížit svět, a to často i lehce netradiční formou, pak cestovní kancelář Adventura s.r.o. pořádá i aktivní zájezdy, především turistické a cykloturistické.

Je-li poznávání světa váš koníček, pak s cestovní kanceláří Adventura s.r.o. neuděláte chybu.

Aeolus.png
3.31 (7 recenze)
Minoritská 469/1, 602 00 Brno

Cestovní kancelář AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o., což je celý oficiální název této brněnské cestovky, vznikla v roce 2003 a od svého počátku se specializuje na zájezdy do Řecka. Důvod je jednoduchý – majitelé jsou totiž Řekové a razí heslo „S Řeky do Řecka“.

Že jim to jde, dokazuje skutečnost, že se CK Aeolus na trhu stabilizovala a patří dnes mezi známé cestovní kanceláře, se kterými lidé pravidelně objevují krásy Řecka a řeckých ostrovů.

Podobně jako jiné cestovní kanceláře, i AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o. v průběhu své existence začala organizovat zájezdy i do dalších zemí a destinací. Dnes nabízí již tradičně zájezdy do Bulharska, ale kromě této balkánské země s nimi můžete vycestovat také do celé řady dalších evropských zemí a také do afrického Tuniska.

Afrodita.jpg
4.80 (1 recenze)
Vodičkova 17, Praha

Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o. je pražskou cestovní kanceláří, která vznikla teprve v roce 2010. Nejedná se tedy sice o tradiční českou cestovní kancelář, teprve o své místo na trhu cestovního ruchu v Česku bojuje.

V nabídce CK Afrodita najdete především Řecko, konkrétně pak pořádá zájezdy na ostrov Kréta, Kypr a Karpathos. Mimo své hlavní destinace, tedy Řecka, pořádá Afrodita zájezdy také do Turecka, na Sicílii a zajišťuje také pobyty v Istanbulu či v maďarských lázních Sárvár.

Zda se podaří cestovní kancelář Afrodita zapadnout mezi tradiční cestovní kanceláře, ukáže teprve čas, nicméně nabídku má zajímavou a hledáte-li tedy zájezd do některé z uvedených destinací, podívejte se, jestli nabídky, které připravuje Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o. nejsou to, co hledáte.

air marine.png
4.13 (4 recenze)
Václavské náměstí 43, 110 00 Praha 1

Cestovní kancelář AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o. vznikla již v roce 1996 a od začátku se orientovala především na zajišťování letenek a pronájem námořních plachetnic. Časem se tato specializace rozvinula v zajišťování byznysových služebních cest a kongresovou turistiku.

Vzhledem k zájmu však CK Air Marine začala pořádat také klasické zájezdy, třebaže většina jejich služeb směřuje do byznysové sféry. V nabídce mají především exotické destinace, poznávací zájezdy a zejména pak tedy individuální nabídky dle konkrétních požadavků klienta, který se na cestovní kancelář AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o. obrátí se svými požadavky.

Alex.png
4.30 (2 recenze)
Písnická 363/2, 142 00 Praha 4

Cestovní kancelář Alex vznikla v roce 1990 a již od počátku se zaměřovala na některé destinace v Řecku. Během své existence se nabalovaly další a další řecké destinace a ostrovy a dnes je CK ALEX, s.r.o. jedním z největších specialistů na Řecko v České republice. Od roku 2014 pak spadá do skupiny společnosti Čedok.

Kromě zájezdů do Řecka dnes již cestovní kancelář Alex pořádá zájezdy také do Bulharska, Španělska, Itálie, Tuniska, Egypta a Albánie. Snahou cestovní kanceláře Alex není nabízet zájezdy za nejnižší možnou cenu, ale nabízet kvalitní služby s největší možnou přidanou hodnotou. Snaží se o maximální znalost jednotlivých destinací, aby svým klientům mohli nabídnout to nejlepší za rozumné ceny.

Chystáte-li se proto do Řecka na dovolenou a nebo pokukujete po některé z dalších zemí, do kterých CK ALEX, s.r.o. pořádá zájezdy, podívejte se i na jejich nabídku, třeba vás nějaký zájezd zaujme.

Alpina.png
Kotlářská 5, 60200 Brno

Cestovní kancelář Alpina (oficiální název Alpina cestovní kancelář s.r.o.) je brněnská cestovka, která vznikla v roce 2004 sloučením dvou cestovních kanceláří (CK Alpina a CK Gulliver na cestách). Zaměřuje se především na poznávací zájezdy, turistiku, cyklozájezdy, horskou turistiku, feraty a v neposlední řadě také expedice.

Zájezdy CK Alpina pořádá do celé řady zemí, především do zemí evropských, ale také do vzdálenějších končin v Asii, Africe, jižní Americe a nebo také na Novém Zélandu.

Hledáte-li cestovatelskou cestovku, kterou vedou lidé, kteří jsou sami tělem i duší cestovatelé, zkuste vyzkoušet nabídku CK Alpina cestovní kancelář s.r.o. a uvidíte, zda jsou jejich zájezdy tak atraktivní, jak na první pohled vypadají.

ancora.png
3.53 (4 recenze)
Fialova 3, 787 01 Šumperk

Šumperská cestovní kancelář ANCORA – cestovní kancelář s.r.o vznikla v roce 2005 (navazuje však na předchozí činnost, takže celkem je na trhu prakticky již od roku 1990) a zaměřuje se na  pořádání zájezdů do Bulharska, Itálie, Řecka, Turecka a afrického Egypta.

ATIS.png
3.30 (3 recenze)
Fügnerova 7, 792 11 Bruntál

Cestovní kancelář ATIS a.s. vznikla v roce 1990 jako Agentura Turistických a Informačních Služeb, která byla v roce 1992 transformována na společnost s ručením omezeným a nakonec v roce 1996 na akciovou společnost, kterou je dodnes. CK ATIS si od začátku razila svou cestu, na které se profilovala jako významná cestovní kancelář pro turismus v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska. Dnes patří mezi největší cestovní kanceláře v České republice a její produkty jsou známy mnoha českým turistům.

Do svého portfolia postupem času přibrala i další destinace, takže dnes již v nabídce cestovní kanceláře ATIS a.s. najdete i zájezdy do zemí jako Chorvatsko, Itálie, Bulharsko či třeba Ukrajina.

Výhodou cestovní kanceláře ATIS a.s. je její nabídka individualizovaných produktů pro celou škálu zájmových skupin. Díky tomu dnes mohou nabízet velké množství speciálních pobytů (na horách, na houbách, bez lepku, bez bariér, u jezer, na golf, ROH pobyty atp.), které si každoročně vyberou tisíce turistů, kteří preferují tradiční české cestovní kanceláře s osobním přístupem.

Azzurro.png
3.80 (3 recenze)
Starobrněnská 3, 602 00 Brno

Brněnská cestovní kancelář AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. vznikla v roce 1994 a od počátku se zaměřuje výhradně na Itálii a italské ostrovy.

Díky její velice úzké specializaci se jedná o jedny z největších odborníků na Itálii v České republice a můžete si být jisti, že pokud se se svou poptávkou obrátíte právě na CK Azzurro, určitě dostanete také spoustu dobrých rad.

Cestovní kancelář AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. nabízí jak čistě ubytování tak i zájezdy autobusem či letecké pobyty, a to opravdu napříč celou Itálií.

BKtour.png
3.07 (6 recenze)
Komenského 249, 500 03 Hradec Králové

Cestovní kancelář BK Tour (oficiálně B & K TOUR, s. r. o.) vznikla v roce 1992 a je jednou z tradičních a zavedených českých cestovních kanceláří.

Mezi destinace, do kterých CK BK Tour pořádá zájezdy patří nejoblíbenější evropské destinace jako Chorvatsko, Itálie, Francie, Švýcarsko, Rakousko, ale také Slovensko a Česká republika.

Nabídky cestovní kancelář BK Tour (respektive tedy B & K TOUR, s. r. o.) pořádá jak v letní tak i v zimní sezoně, kdy vám budou schopni zajistit lyžařské pobyty na horách.

Blue Style Travel Agency.png
2.66 (26 recenze)
Karolinská 1, 186 00 Praha 8

Cestovní kancelář Blue Style k.s. vznikla v roce 1997 a od svého počátku se díky vazbám svých majitelů zaměřovala především na zájezdy do Egypta a Tuniska. Od té doby však již uběhla hezká řádka let a z cestovní kanceláře Blue Style k.s. je jedna z největších a nejznámějších cestovek v České republice.

To jde ruku v ruce s rozšiřováním nabídky o další destinace, ale v případě CK Blue Style k.s. je nutné dodat, že velice uváženému. Tam, kde řada jiných cestovek přidává desítky destinací, u kterých však často chybí dostatečná kvalita, cestovní kancelář Blue Style přidala jen pár nových zemí, na které se specializuje do dneška.

S CK Blue Style k.s. tak pojedete do míst, která pracovníci CK dobře znají a mohou vám s nimi i dobře poradit.

bonton.png
3.60 (3 recenze)
Masarykovo nám. 17, 753 01 Hranice

Cestovní kancelář BON TON, s.r.o. nabízí svým klientům zájezdy již od roku 1998. Tato cestovka se postupně profilovala z cestovní kanceláře zaměřené na Řecko až na cestovní kancelář, která se nebojí nabízet také exotické zájezdy do mnoha světových destinací.

Přesto patří v nabídce cestovní kanceláře BON TON, s.r.o. Řecko na první místo a její klienti, kteří s ní cestují pravidelně, to vědí. Kromě Řecka však cestovní kancelář tradičně nabízí i další evropské destinace jako Chorvatsko, Turecko či nově i Černou Horu.

S CK BON TON, s.r.o. neuděláte chybu, pokud hledáte individuální přístup a pocit rodinného zázemí. Nejedná se o velkou cestovku, ale je stabilní a nabízí služby s vysokou přidanou hodnotou.

CK Bos.jpg
Čs. legií 16, 702 00 Ostrava

Ostravská cestovní kancelář BOŠ s.r.o. pořádá zájezdy již od začátku devadesátých let, nicméně oficiální vznik s.r.o. je datován do roku 1999. Cestovka od svého vzniku pořádá především klasické pobytové zájezdy, přičemž její specializace hned od začátku byla na zájezdy do vybraných Španělských letovisek, které si v nabídce drží až do dnešních dnů.

Kromě Španělska však CK Boš svou nabídku rozšířila, aby pokryla požadavky i dalších klientů. Proto dnes s touto ostravskou CK můžete vyrazit také do Řecka, Itálie, Bulharska a Chorvatska. Mimo klasické pobytovky nabízí také několik poznávacích zájezdů a zajistí vám rovněž pobyty na lodi v Holandsku.

Výhodou, kterou Cestovní kancelář BOŠ s.r.o. nabízí především klientům z Ostravska a okolí, jsou lety z blízkých letišť, takže není nutné jet až na letiště do Prahy.

campana.png
4.15 (2 recenze)
Náměstí 131, 345 06 Kdyně

Cestovní kancelář CAMPANATOUR, s.r.o. byla založena v roce 1994, navazuje však svou činností na práci svého majitele, která započala již v roce 1990. Patří tak mezi tradiční české cestovní kanceláře, třebaže není mezi těmi nejznámějšími, zejména pro západočechy je známá svými službami a nabídkou zájezdů.

Ta se od začátku činnosti CK CAMPANATOUR, s.r.o. zaměřovala především na nejoblíbenější evropské destinace jako je Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko. Cestovní kancelář pořádá také několik poznávacích zájezdů do vzdálených koutů naší planety, nejčastěji do Spojených států amerických.

CEKARE.jpg
2.55 (4 recenze)
Antala Staška 22, 140 00 Praha 4

Cestovní kancelář CEKARE (oficiální název je Luděk Revenda – CEKARE, jedná se o fyzickou osobu) vznikla v Praze již v roce 1991 a patří mezi tradiční české cestovní kanceláře.

V nabídce CK CEKARE naleznete Itálii a Francii – dvě země, které jsou s CK CEKARE úzce spojeny a na které se tato pražská cestovní kancelář zaměřuje. Nabízí do nich zájezdy jak v zimě za lyžováním tak v létě k moři (ale zajistí vám i letní pobyt na horách).

Specialitou cestovní kanceláře CEKARE (Luděk Revenda) jsou aerobickové zájezdy do Itálie, které vedou několikanásobní mistři světa v tomto krásném sportu.

cestovka pohoda.png
4.30 (1 recenze)
K. Štěcha 1220/16, České Budějovice

Cestovní kancelář Cestovka Pohoda s.r.o. je rodinnou cestovní kanceláří z Českých Budějovic, která vznikla v roce 2009.

Zaměřuje se především na prodej pobytových a poznávacích zájezdů do evropských destinací, v zimě pořádá lyžařské zájezdy a organizuje zájezdy také do termálních lázní. Pracovníci CK Cestovka Pohoda s.r.o. se nebojí ani exotických zájezdů, takže v jejich nabídce najdete rovněž několik exotických destinací.

Hledáte-li příjemnou atmosféru, skvělý přístup k zákazníkům a širokou nabídku služeb, vyzkoušejte nabídku cestovní kanceláře Cestovka Pohoda s.r.o. a uvidíte, zda je to s nimi opravdu „pohoda“ jak sami uvádí 🙂

color travel.png
3.90 (2 recenze)
Zimákova 7, 149 00 Praha 4

Cestovní kancelář Color travel s.r.o. vznikla v roce 2000 a její specialitou je zajišťování individuálních pobytů v Itálii, Rakousku, Chorvatsku a ve Francii. Skvělí jsou především v nabízení ubytovacích kapacit dle přání klientů, přičemž k dispozici mají velké množství apartmánů, hotelů a dalších ubytovacích možností především napříč italskými Alpami.

Zajištění dovolené s CK Color travel s.r.o. může být i díky jejich osobnímu přístupu velice příjemnou zkušeností.

consultour.png
4.30 (1 recenze)
Vinohradská 1595/3, Praha

Cestovní kancelář CONSULTOUR s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého počátku se orientuje na zájezdy do Itálie, přičemž nabízí pobyty prakticky po celé Itálii. Specializuje se jak na pobyty letní, tak i na lyžařské zájezdy, v jejich prodeji patří mezi špičku v České republice.

Velkou výhodou cestovní kanceláře CONSULTOUR s.r.o. je její úzká specializace. Díky tomu, že v nabídce má pouze Itálii, nabízí opravdu profesionální služby, které za dlouhou dobu své existence již má dotažené takřka k dokonalosti. Neustálé vylepšování nabídky zajišťování nových ubytovacích kapacit pak zajišťuje, že s touto cestovní kanceláří vždy můžete objevit novou italskou destinaci, o které jste třeba neměli ani tušení.

Hledáte-li dovolenou v Itálii, zkuste se obrátit na CK CONSULTOUR s.r.o. a uvidíte, zda kvalita jejích služeb skutečně odpovídá praxi, kterou s prodejem zájezdů do Itálie tato CK má.

Zobrazuji 1 - 20 z 75 výsledků