Hodnocení
Zvýrazněný/Nezvýrazněný
Nárokovaný/Nenárokovaný
orbis link.png
2.50 (1 recenze)
Hradešínská 2144/47, Praha 10

Cestovní kancelář ORBIS LINK, s.r.o. vznikla v roce 1997 a od svého vzniku se až do dnešních dnů profiluje jako cestovní kancelář, která zajišťuje veškeré služby spojené s lodní dopravou. Ať už se budete mít zájem o lístky na trajekty či osobní námořní dopravu a nebo o zajišťování okružních plaveb pro mnoho světových rejdařských společností – u cestovní kanceláře ORBIS LINK, s.r.o. se svým požadavkem s největší pravděpodobností uspějete.

Díky své velice úzké specializaci je cestovní kancelář ORBIS LINK, s.r.o. jedním z největších specialistů na tento druh služeb v České republice.

ready go.png
4.10 (4 recenze)
Ječná 549/5, Praha 2

Cestovní kancelář ReadyGo, s.r.o. vznikla v roce 2010 a zaměřuje se na zájezdy do zemí okolo Středozemního moře, především pak Řecko, Kypr, Turecko, Tunisko a také Egypt.

Její nabídka je natolik standardní, že se profiluje spíše zajímavými cenami než netradičními destinacemi či zájezdy se zaměřením, které na trhu nikdo jiný nenabízí. Přesto si své klienty našla a postupem času se CK ReadyGo, s.r.o. stává známější a známější.

Hledáte-li proto zájezd do některé z výše uvedených zemí, zvažte nabídku zájezdů cestovní kanceláře ReadyGo, s.r.o. a uvidíte, zda je poměr cena/kvalita u této cestovky na dostatečně atraktivní úrovni.

redok travel.png
3.87 (3 recenze)
Náměstí Míru 19, 568 02 Svitavy

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL, s.r.o. vznikla v roce 1996 a ač sice nepatří mezi nejstarší české cestovní kanceláře a zřejmě je nemůžeme počítat ani mezi ty nejznámější, pro aktivní turisty je název této cestovky velmi dobře známý, protože právě aktivní dovolená je to, co dělá z Redoku oblíbenou cestovku.

Od svého založení se pracovníci CK REDOK TRAVEL, s.r.o. starají o zajištění co nejzajímavějších tras turistických a poznávacích zájezdů, které dnes organizují do velké části světa. Převládají nabídky na poznávání Evropy, nicméně i nabídek do Asie, Afriky a Ameriky je poměrně velké množství. Kromě klasických poznávacích zájezdů v nabídce cestovní kanceláře REDOK TRAVEL, s.r.o. najdete také tradiční pobytové zájezdy, ale také zájezdy gastronomické, zájezdy do termálních lázní a nebo třeba také okružní plavby.

Nabídka CK Redok je tedy velice obsáhlá a atraktivní – zvlášť, jste-li cestovatel aktivní a chcete-li na dovolené poznávat.

siam travel.png
4.23 (4 recenze)
Myslíkova 12, 120 00 Praha 2

Cestovní kancelář SIAM TRAVEL INTERNATIONAL s.r.o. (zkráceně Siam Travel) vznikla v roce 1999 a od začátku se orientuje na exotické cestování do Asie. Siam Travel je dnes již zavedenou značkou, ke které se řada klientů stále vrací, neboť poměr kvalita/cena je u zájezdů této CK opravdu na vysoké úrovni.

Dnes již Asie není jedinou destinací, do které směřují zájezdy cestovní kanceláře SIAM TRAVEL INTERNATIONAL s.r.o., neboť se její portfolio rozšířilo o celou řadu dalších zemí napříč celou zeměkoulí a všemi kontinenty.

touristika travel.png
4.25 (2 recenze)
Americká 27, 120 00 Praha 2

Cestovní kancelář TOURISTIKA TRAVEL s.r.o. vznikla v roce 2004 a jako jedna z cestovních kanceláří s majitelem, který pochází původně z Tuniska, se i tato cestovní kancelář zaměřuje na země severní Afriky.

Do nabídky CK TOURISTIKA TRAVEL s.r.o. tak patří především Tunisko, ostrov Djerba, Egypt, ale také Turecko.

Vzhledem k bohatým zkušenostem s destinacemi, do kterých tato cestovní kancelář pořádá zájezdy, si můžete být jisti tím, že dostanete všechny požadované informace a také vám bude doporučena vhodná destinace, kde lze strávit vysněnou dovolenou.

Přemýšlíte-li o dovolené v Tunisku, Turecku nebo v Egyptě, neváhejte a podívejte se i na nabídku cestovní kanceláře TOURISTIKA TRAVEL s.r.o.

ulysses.png
3.73 (3 recenze)
Jeruzalémská 10, Praha

Cestovní kancelář Ulysses má poněkud složitý oficiální název, který zní ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE spol. s r. o.. Vznikla již v roce 1993 a patří tak mezi stabilní tradiční české cestovní kanceláře. Od svého založení se věnovala především pořádání zájezdů do oblasti Středomoří a zajišťování individuálních služeb pro byznysovou klientelu a státní správu.

Postupem času nabírala další destinace, mezi které dnes patří většina oblíbených destinací okolo Středozemního moře a k tomu má CK Ulysses v nabídce také Bulharsko.

Cílem cestovní kanceláře je poskytovat kvalitní služby do prověřených letovisek a ubytovacích kapacit. Zda se to cestovní kanceláři ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE spol. s r. o. daří nebo ne, je již na uvážení každého turisty, který s nimi vyrazí na dovolenou. Vzhledem k jejich dlouhleté praxi a tisícům spokojených klientů je ale velká šance, že tomu tak skutečně je.

beach7.jpg
V Uličce 137, Vlkava, Česko

On-line prodej zájezdů do celého světa za stejné ceny jako u pořádající CK. Několikrát denně aktualizované last minute. Nabízíme zájezdy do Chorvatska, Bulharska, Řecka, Itálie, Egypta, Tunisu, Turecka, do exotických destinací, lázeňské, wellness pobyty v zahraničí i v ČR, chaty a chalupy.

vitalita travel.png
Horní 1471, 700 30 Ostrava

Ostravská cestovní kancelář Vitalita Travel (oficiální název je Hana Lisníková neboť se jedná o fyzickou osobu) byla založena v roce 2004.

Specializuje se na zájezdy do Egypta, výhradně na oblasti v okolí Hurghady a města Marsa Alam.

Kromě svých zájezdů tato cestovní kancelář prodává provizně i zájezdy dalších cestovních kanceláří. Přesto se CK Vitalita Travel (Hana Lisníková) specializuje právě na zmíněný Egypt.

Zobrazuji 21 - 29 z 29 výsledků