time travel.png
4.40 (1 recenze)
Na Zámecké 11, 140 00 Praha 4

Cestovní kancelář TIME TRAVEL spol. s r.o. vznikla v roce 1993 a za svou takřka čtvrtstoletí dlouhou „kariéru“ se vyprofilovala jako specializovaná cestovní kancelář na zajišťování zájezdu na míru dle přání klientů. Jejím hlavním cílem je nabízení především kvalitních, skoro by se dalo říci až luxusních dovolených po celém světě.

Velkou devizou CK TIME TRAVEL spol. s r.o. je její schopnost zajistit dobré letecké spojení a k němu kvalitní hotel dle požadavků a zadání klienta. Je přitom jedno, zda se jedná o individuálního cestovatele a nebo o firemního zákazníka.

Mezi destinace, do kterých cestovní kancelář TIME TRAVEL spol. s r.o. organizuje zájezdy nejčastěji, patří země všech kontinentů, převládá však Asie.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Skvělá dovolená
4.4( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 4.50 )

Jeli jsme s nimi poprvé tak byly trošku obavy (manželka vyšilovala, že neodletíme a plašila, ať to zruším – doufám, že si to tu nebude číst :))) ), ale dovolená byla krásná (i manželka byla spokojená – naštěstí :)) ).

Měli jsme luxusní ubytování v bungalovech Bumi Ayun, které byly nádherné, vzdušné. Dokázal bych si představit takhle žít pořád :)) Kousek na pláž, kousek do městečka na nákupy, pláž skvělá! Jídlo trošičku stereotypní, ale dalo se s nimi domluvit a chystali nám, co jsme chtěli, takže taky dobrý.

Delegát byl dobře praštěný, ale aspoň s ním byla sranda. Byli jsme na několka výletech a bylo to fakt krásné. Doporučil nám zajet si i do muzea v Denpasaru a jelikož jsme bydleli kousek, tak to byl hezký půldenní výlet a muzem opravdu super.

Prostě parádní exotika a skvělá dovolená.

Time Travel mohu velice doporučit a pokud máte obavu z neznámých cestovek tak tady snad lze být v klidu.

Petr

Zobrazuji 1 výsledek
time travel.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek