ros.br.png
2.63 (3 recenze)
Palackého náměstí 15/5, Bruntál 792 01

Cestovní kancelář ROS.BR s.r.o. působí na trhu již od roku 1991 a jedná se tak o zavedenou a léty prověřenou cestovní kancelář.

Od svého založení se zaměřuje na tradiční destinace jako je Chorvatsko, Itálie, Rakousko a také Slovinsko, přičemž zajišťuje také tuzemské pobyty. V portfoliu CK Ros najdete především pobytové zájezdy a samostatné ubytovací kapacity, nicméně nabízí také lázeňské pobyty v termálech.

Bruntálská cestovní kancelář ROS.BR s.r.o. tak sice nenabízí nic extra objevného, na druhou stranu si ale za dobu své existence našla širokou základnu klientů, kteří kvality jejích služeb dokáží ocenit.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Zmatky, ale jinak všechno v pořádku
3.9( Komunikace 4.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 5.00 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Jeli jsme s CK ROS do Promajny a celkově hodnotíme dovolenou jako velmi hezkou. Doprava byla zmatená, protože jsme se nějak spojovali s dalšími busy a někteří lidi přestupovali a celkově to byl děsný zmatek, ale O.K. to se dá nějak pochopit.

Ubytování jsme měli v krásném apartmánu v hezkém penzionu, ubytování bylo opravdu moc hezké, jedno z lepších, které jsem v Chorvatsku měl možnost vyzkoušet. Naopak s jídlem to bylo složitější, protože přímo v penzionu nevařili (nevím ale, jestli je to problém jen našeho turnusu a nebo tam obecně nevaří), takže jsme chodili do restaurace cirka půl kilometru od ubytování. Jídlo bylo spartánské ale chutné. Víceméně základní suroviny, které nepřekvapily ale ani vyloženě nezklamaly. Já se najedl pokaždé dobře, manželka je vybíravější a měla to složité (ach ty ženy) 🙂 Ale nejeli jsme se tam přežírat tak to bylo jedno.

Delegátka se ukázala asi 3x, ale nic jsme po ní nechtěli, tak nám to bylo celkem jedno.

Celkově jsme si dovolenou moc užili a nemáme problém s CK ROS jet znova. Ale přístě někam jinam, neradi jezdíme na ta stejná místa vícekrát. Uvažujeme o Bašce Vodě.

3 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Ros Bruntal je fakt BRUTAL
2.3( Komunikace 3.00 | Doprava 1.50 | Ubytování 2.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 2.00 )

Koupila jsem rodine tydeni pobyt v Chorvatsku pres slevomat a to byla chyba, ktere jsem pozdeji litovala. Nechapu ze si to ty slevove portaly nehlidaji ale nabizet na prvni pohled krasny zajezd ktery ale v realu je hrozny je proste ostuda.

Jeli jsme do Baska voda do apartmanu Belmonde a byl to docela des. Bus stary, rozhrkany sedeli jsme vepredu, kde byla zima (ridici se asi chladili) a lidi vzadu si zase stezovali ze tam maji horko. Ridici na to nijak nereagovali asi byla pokazdena klimatizace nebo co.Cesta byla nekonecna nemohla jsem ani usnout kvuli zimy a nepomohla ani mikina a to vetsinou v buse v pohode usnu a celou cestu prospim

Apartmany male, zatuchle, kuchynka prakticky bez vybaveni!!!! Myslela jsem si ze casy, kdy jsme si na dovolenou brali hrnce uz jsou pryc, ale tady historie oziva. Hlavne ze jsme si privezli sirky jak nam cestovka doporucila. Na miste byl elektricky varic takze sirky nam byly na dve veci. Ze tam nebudeme mit ani 4 sklenicky uz nam ale nerekli.

Delegatka se moc nestarala, na pripominky jen pokrcila rameny pripadne rekla ze se na to podiva a tim to skoncilo.

Na sepisovani reklamaci jsme nemeli nervy. Vazhledem k tomu ze pobyt vysel levne jsme nemeli potrebu to resit ale vime ze s touhle cestovkou uzznova urcite nikam nepojedeme. A na slevomatech jsme pobyty nakupovali naposledy. Priste si radeji priplatim nez pak mit z dovolene tyhel otresne zazitky.

0 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Nikdy více!
1.7( Komunikace 1.00 | Doprava 1.00 | Ubytování 1.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 2.00 )

Koupili jsme si s nimi zájezd přes nějaký slevový portál protože nám to doporučili známí. Bohužel jsme pak začali sondovat internet a zjistili jsme, že tato cestovka je známá pro nic moc služby. Výborně aspoň jsme věděli co nás čeká. Stejně nás to překvapilo. Doprava starou rozhrkanou karosou, během cesty se dvakrát porouchala a museli ji opravovat – zdržení asi 3 hodiny. Po příjezdu jsme zjistili že nám změnili ubytování za jiné (takže naplnili naše očekávání). Ubytování nebyl krásný apartmán který inzerovali na internetu ale pidi a stará díra (rozuměj špinavé studio). Stěžovat si? Nebylo komu, delegát se nám vyhýbal jak Neo v Matrixu kulkám. Po příjezdu jsme sepsali reklamaci s výsledkem nula.

Suma sumárum, měli jsme dovolenou u hezkého moře. Ale to je všechno. Ze strany cestovky to byl jeden průser za druhým – hrozný bus, změna ubytování za horší, otřesné jednání delegáta, otřesné jednání CK. Snad jen to jídlo bylo dobré a nebýt moře byla by ta dovolená na dvě věci.

Vyhněte se jim obloukem!!!

Zobrazuji 3 výsledky
ros.br.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek