Ověřeno
Nev Dama.png
2.94 (8 recenze)
Národní tř. 10, Praha

Cestovní kancelář Nev-Dama má bohatou historii, která sahá až do devadesátých let minulého století, kdy vznikly 3 cestovní kanceláře – Nemo, Vesta a Dama. První dvě se zaměřovaly na letní zájezdy, cestovní kancelář Dama pak na zimní dovolenou. V roce 1998 se tyto tři cestovní kanceláře spojily a vznikla cestovní kancelář Nev-Dama, kterou si během následující let oblíbilo velké množství turistů, neboť nabízela nejširší a nejkvalitnější nabídku zimních pobytů.

Díky velkému zájmu ze strany klientů se z cestovní kanceláře Nev-Dama stala jedna z největších cestovních kanceláří v České republice, která se postupně začala orientovat také na letní dovolenou, třebaže zimní dovolená hrála a hraje vždy prim. V roce 2011 se CK Nev-Dama stala součástí finanční skupiny KKCG, do které v té době již patřila i cestovní kancelář Fischer. V té souvislosti pak 1.1.2012 došlo ke změně názvu cestovní kanceláře na SKI TRAVEL, a.s. a od 1.1.2014 pak cestovní kancelář definitivně splynula fúzí s cestovní kanceláří Fischer, ve které je nyní Nev-Dama pouze obchodní značkou.

Reálně si tak klienti CK Nev-Dama kupují zájezdy u cestovní kanceláře Fischer, nicméně to nebrání ničemu v tom, aby tým původní cestovní kanceláře Nev-Dama nabízel své služby a nabídku zimní dovolené v kvalitě, na kterou jsou její klienti zvyklí.

4 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Super cestovka
4.8( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

S přítelem s nimi jezdíme už léta a nikdy nás nezklamali, pokaždé bylo všechno dle katalogu a našich představ. Jen ta doprava by mohla být rychlejší, protože trmácet se autobusem do Francie za nejlepší lyžovačkou v Evropě je fakt „zážitek“, ale za to cestovka samozřejmě nemůže :o) Budeme s nimi jezdit i v dalších letech, není důvod měnit něco, co funguje!

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Pohoda s Nev-Dama
5.0( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jezdíme s CK Nev-Dama už možná 12 let, v létě i v zimě a pokaždé bylo všechno v pořádku. Problémy s dopravou nesledujeme, protože jezdíme vždy vlastním vozem. Ubytování je pokaždé připravené, uklizené a hezké, ale jeho výběru věnujeme poměrně dost času, takže víme, kam jedeme a co nás tam čeká. Trošku komplikovanější je zajišťování letní dovolené (už jsme s Nev-Dama byli asi 4* v Itálii), a to především pro naše složitější požadavky – jezdíme na 2-3 týdny s tím, že se každý týden přesouváme někam jinam. Ale zatím nám CK vše vždy zařídila tak, že při přesunech nebyl problém (s odubytováním a s chekinem, abychom nemuseli moc dlouho čekat a neztráceli čas), což velice chválím. Určitě s nimi budeme jezdit i nadále, víme, že bychom si mohli vše zařídit sami, ale vyhovuje nám to, že v případě potíží, dotazů či nejasností se máme na koho obrátit. Delegáta sice k dispozici nemáme, ale voláme přímo do cestovky kde nám vždy pomohli hned a nebo nám odpovědi na naše dotazy byli schopní zajistit třeba do dalšího dne.

4 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Stížnost na CK NEVDAMA
1.9( Komunikace 2.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 0.50 | Strava 2.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

změnili nám hotel, což se ještě dá pochopit, protože se nám to stalo už i v Turecku, když byl hotel přerezervovaný takže za to cestovka třeba ani nemohla, ale určitě nás nemuseli dát do takového hnusu – všude plíseň, pavučiny, neuklizeno, zatuchlá matrace i deky… delegátka to sice nějak řešila ale moc toho nevyřešila, takže každý den jsme unavení šli do nechutného pokoje, kterému by pomohl tak akorát požár  a kompletní rekonstrukce :-(( CK nám sice pak dala kompenzaci ale ve formě slevy na další zájezd, což díky ale to fakt nechceme.

S Nevdama už znova né!

2 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Otřesná doprava, nedoporučuji a pokud ano tak jen s vlastní dopravou!
2.8( Komunikace 3.00 | Doprava 0.50 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 3.00 )

Jeli jsme s nimi lyžovat do Itálie do Civetty a všechno bylo v podstatě OK až na cestu zpět. Jel s námi jiný bus než cestou tam a byla to jízda hrůzy. Řidiči na dálnici jeli snad jenom 80, co chvíli jsme měli přestávky, nikoho už nebavily a nikdo hlavně nepotřeboval ani čůrat ani nic kupovat, ale stejně řidiči pořád a pořád stavěli jak u blbých. Když jsme jim to řekli, tak se změnilo to, že půlhodinové přestávky se změnily na hodinové!!! Nevím, jestli si dělali legraci nebo co, ale když jsme dojeli do Prahy tak jsme tam byli asi o 4 hodiny později než bylo plánováno takže jsme nikdo nestihli přípoje. Na jedny lidi tam čekali známí asi 5 hodin!!! Naprosto neprofesionální chování řidičů! A když si pak stěžujete tak vám Ck řekně, že je problém u dopravce a dopravce vám zase řekne, že si máet stěžovat u Ck, že jeli podle jejich plánu. Mně přece vůbec nezajímá, kdo udělal chybu, já zájezd koupila u Nev dama a taky chci kompenzaci od nich, ale je jasné,  že se jí nedočkám!!!

Určitě to bylo naposledy, co jsme s touhle Ck někam jeli. Možná příště vlastní dopravou, ale to už si to rovnou můžu zařídit sama. Přístup téhle Ck fakt nechápu, známí s nimi jezdili a říkali, že od té doby co se nějak spolčili s Fischerem šla kvalita hrozně dolů. To nemohu posoudit, ale říkali to známí, kteří s nimi jezdili snad 10 let tak to asi bude pravda. Já s nimi už znova nepojedu, tenhle zážitek mi stačil. Naprosto zbytečně zabitý čas.

1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Parádní lyžovačka
4.2( Komunikace 5.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Byli jsme v Ponte di Legno a paráda! Lyžování luxusní, městečko krásné, ubytování čisté a prostorné… prostě maximální spokojenost a velké poděkování celé ck Nev Dama a jejich doporučení právě tohoto střediska a ubytování! Určitě s nimi pojedeme zas 🙂 Nehodnotím jen dopravu, protože jsme jeli vlastním vozem a cesta byla v pohodě.

0 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Bungalovy Materada - velký podvod od Nev-Dama
Pudorys maringotky.jpg

Dovolená v Chorvatsku zakoupená u společnosti Nev-Dama byla už od příjezdu na místo naprostým hororem. Jeli jsme dvěma auty – 4 dospělí a 2 děti ve věku 4 a 2 roky. Bydlet jsme měli 2 týdny v bungalovu pro 6 osob. Na místě jsme zjistili, že budeme ubytovaní v jedné malé maringotce, kam se nevešla ani naše zavazadla! Delegát cestovní kanceláře na místě nebyl a my měli na výběr buď se vrátit do ČR, nebo si koupit pobyt ve vedlejší maringotce za nehoráznou sumu. A do toho plačící děti! Nakonec nám babička dovolila požadovanou sumu 950 EUR čerpat z jejího účtu. Po návratu jsem zájezd reklamoval u Nev-Dama. Odpověď zněla, že ubytování odpovídalo informacím před odjezdem, což byl nesmysl. Po urgenci mi došla další zamítavá odpověď z CK Fischer! Nev-Dama jsou prostě podvodníci a nás dovolená přišla 3x dráž.

  • Betty Nka
    Nevím no… koukám na ty fotky na webu Nev Damy a fakt mi není jasný, co jste čekal. Dyť už na těch fotkách je jasný, že to je maringotka a že tam místo nebude vůbec na nic… Navíc tam maj napsaný, že to má jen nějakých 24m. Takovýhle domeček bychom si vzali tak možná ve dvou lidech (jedno či dvě děti asi taky v pohodě), ale ve 4 dospělých a 2 dětech? Nedivím se, že vám tu reklamaci cestovka zamítla, já bych udělala to samé. No máte ponaučení do budoucna – pořádně číst a koukat, nikdo jiný to za vás neudělá.
  • Ladislav
    Asi jste úplně mimo. My měli slíbený bungalov pro 6 osob, dětskou postýlku a nikdy by mě nenapadlo, že přijedeme k maringotce pro 2 osoby! Nebo vy si dokážete představit 14-ti denní pobyt pro 4 osoby a 2 děti (1 v postýlce)??? Já ne! Pokud nejste agentka Nev-dama, tak vám velmi fandím, abyste byla s ubytovacími prostory na dovolené spokojená. Pro mě je Nev-dama symbolem podvodu a 930 EUR nad rámec slíbených podmínek!!!
  • Ondra, MAHALO.cz
    Ladislave, těch 930 EUR je opravdu šílená částka, ze které by mi asi vylezly oči z důlků, ale otázkou je, co jste za ně dostali. V situaci, kdy se za normální ubytování v zahraničí běžně platí 50-100 EUR/noc, je těch 930 EUR v podstatě ještě „normální“ cena. Souhlasím s tím, že by Nev Dama neměla nabízet tak malé prostory tolika lidem, na druhou stranu ten plánek je skutečně zřejmý a je na něm vidět, že tam to místo prostě není a že je to spíše jen taková nouzovka pro někoho, kdo se je schopný extrémně uskromnit :-( Obávám se, že z toho důvodu s reklamací neuspějete, protože jste tyto informace měl předem… Mrzí mne to, na druhou stranu – hoďte to za hlavu, není to málo peněz, ale když nejde o život, jde o … víte co :-)
Poměrně vysoké ceny
4.3( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

2x Itálie a 1x Rakousko, vždy bez potíží, spokojenost. Pak jsme jednou jeli s ck pux travel a ti nám podobnou nabídku udělali s dost výraznou slevou takže od té doby jezdíme s pux travel a spokojenost.

Na Nevdamu nemůžu ale nic říct, jejich lužby byly vždycky profi akorát ty ceny sou prostě vyšší.

katastrofalna cestovna kancelaria a apartmany Bibione Itaca apartmany
0.5( Komunikace 0.50 | Doprava 0.50 | Ubytování 0.50 | Strava 0.50 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 0.50 )
15B4EF99-474C-47C9-AE71-47F743325E83.jpeg
D1B09799-B6AF-4BCD-ADE9-9687C5AB2DA9.jpeg

najhorsia dovolenka aku som kedy mala. Jeden autobus bral ludi z Prahy a druhy nas mal z Brna. Do Brna prisiel mini bus kde nam pan sofer povedal ze teda zmena.. ideme do Ceskych Budejovic kde pristupime do autobusu z Prahy ( o tomto nik nevedel z cestujucich. Agentura to tak mala ale naplanovana zjavne od zaciatku). Po prichode do Bibione sme asi 1 hodinu rozvazali ludi na ubytovania. Delegatka bola jeden velky nonsens, nechapem z kade tu zenu vyhrabali – chovanie uroven co sa neda ani popisat. Zacne vam odpovedat na otazku a v polke vety sa otoci a zacne riesit niekoho ineho. Zasada slusneho spravania a proklienskosti nikde. Povie vam ze je tu pre Vas ale je to len fraza. Volate jej neberie telefon, napisete spravu neodpise – nakoniec sa vam podari o skontaktovanie tak o 3 hod.(mozno). Slubi vam ze neni problem z ich strany aj prist za vami- realita zabudnite na ochotu prist.Idete si po obliecky krore ai musite samozrejme zaplatit. Pridete do agentury a ona tie obliecky taha od bajkov a ineho nacinia co ma v nejakej miestnosti vedla. V instrukciach tvrdia ze mimo sezony je plazovy servia zadarmo ale v realite vas odbiju a tym ze to nikdy netvrdili. Fotky o ubytovania su klamlive reality dolozim – apartmany ITACA. izby nekontroluju, nepredaju vam kluce po kontole. Vecere v cene za vyse 300 kc na jedlo na urovni zlej skolskej jedalne(viac foto). Agentura zavadza. Povedia vam ze vecera bude vyber z 10 jedal a salat.. Ale nepovedia ze tych 10 jedal je stale rovnakych kazdy den a ze kazdy den bude mensia porcia.O 9:00 rano skoncite posledny den bez ubytovania a do 20:00 vecer cca vudete bezdomovec. Na recepcii neni ani toaleta nic. Busom nas doviezli do Tabora v CR z Bibione a 3 hodiny sme cakali na dalsich ludu z ineho busu.
ROZHIDNE NEODPORUCAM AGENTURU A ANI APARTMANY ITACA!!!!!!

 

PS: apartmany maju pre 6 ludi – jedna izba v ktorej je manzelska postel a dvojposchodova postel, mala skrinka – druha izba kam aj vojdete je kuchyna s valendou (netusim kde je to 6.miesto ) Absolutne nevyhovujuce

posielam foto aspon zaplateneho jedla na veceru (cisty bordel a uroven chovania strasna tiez)

foto ubytovania mi nechce stiahnut pre velkost foto (pridala som recenziu na FB)

Zobrazuji 8 výsledků
Nev Dama.png před 9 roky
Zobrazuji 4 výsledky