travel planet - my planet.png
3.37 (7 recenze)
Žitná 562/10, 120 00 Praha

Cestovní kancelář My Planet (oficiální název je Travel Planet, s.r.o.)  vznikla v roce 2004 a od začátku se orientuje pouze na několik konkrétních destinací. Jednak se jedná o vybrané ostrovy v Řecku a pak také o španělský ostrov Mallorca.

Díky své úzké specializaci má CK Travel Planet, s.r.o. osobně prověřené všechny ubytovací kapacity, které nabízí a i vzhledem k tomu, že je na trhu již nějakou dobu se dá říct, že by své produkty měla mít zajištěny k plné spokojenosti klientů. To vše navíc za velmi atraktivní ceny, pomocí kterých se cestovní kancelář My Planet profiluje.

Zda tomu tak doopravdy je, můžete ověřit sami – nabídka cestovní kanceláře My Planet (Travel Planet, s.r.o.)  je vám k dispozici.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
CK nesplnila vůbec nic :-(((
2.0( Komunikace 1.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 1.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

Zájezd jsme si kupovali přes Invii, kde nám paní vybásnila jeden hotel, který jsme si teda koupili od CK My Planet (nebo Travel Planet?). 3 dny před odletem, když jsme u Invie xkrát urgovali pokyny nám je milostivě zaslali a my zjistili, že nám CK změnila hotel!!! Proto asi neposlali pokyny včas. Tak jsme se obrátili na Invii (prodejce), ať nám zajistí nápravu a byli na nás už pěkně protivní – na Invii jsem nakupoval naposled, jednání, které předvedli, bylo opravdu strašné, absolutní nezájem o klienta a že by byla vidět nějaká snaha, tak to ani zdaleka!

Takže jsme nakonec letěli do úplně jiného hotelu v jiné destinaci (asi 30km daleko). Bezva, hlavně že si člověk na internetu o hotelu všechno zjistí, ověří jestli je v pořádku a oni mu ho pak s klidným svědomím změní za něco úplně jiného někde úplně jinde.

Opravdu nechápu, že si to cestovky mohou dovolit. Chápal jsem, když se tohle dělo před deseti lety, ale že je to možné pořád, to mi hlava nebere!!

S touto CK jsem jel naposledy, o tom není pochyb. A v žádném případě ji nemohu doporučit ani nikomu dalšímu, pro nás to byla naprosto zkažená dovolená :-((

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Dobrý
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Zájezd hodnotím jako velmi dobrý, moc jsme si odpočinuli. Nemůžu si stěžovat ani na delegáty jak tady některý zmiňují – naše delegátka Petra se o nás starala opravdu pečlivě, pravidelně chodila a ptala se, jestli je u nás všechno v pořádku a jesli něco nepotřebujeme.

Naopak jsem byla až překvapena, že se tak stará.

Jinak ubytování moc hezky, jídlo chutné, snad akorát ten transfer z letiště nemusel být tak zmatený a mohli nám víc říkat, jak to bude probíhat, protože jsme nikdo nevěděli kam jedeme, kdy tam budeme a při každé zastávce byl zmatek v tom, kdo vlastně vystupuje a kdo jede dál.

navíc jsme si museli vytahovat sami kufry z autobusu, což jsem ještě nezažila – musela jsem vlézt do zavazadlového prostoru, abych vůbec na svůj kufr dosáhla, to jsem opravdu moc nepochopila, proč nám je řidič nevytáhnul.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
V pořádku
4.3( Komunikace 3.50 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jeli jsme s nimi už 3x, jednou do Tuniska, dvakrát do Řecka. V podstatě jsme nezaznamenali nic nestandardního, jen jednou nám posunuli odlet. Za ty peníze to odpovídalo. Určitě by to chtělo trošku vylepšit delegáty, minimálně ten pán v řecku vypadal, že je permanentně opilý (možná tak jen vypadal, ale i tak to nepůsobí moc profesionálně), ale jelikož si vše na místě zařizujeme sami tak delegáta v podstatě stejně vůbec nepotřebujeme , čii nám to bylo jedno.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Delegát - nejslabší článek dovolené
2.9( Komunikace 2.00 | Doprava 3.50 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 3.00 )

Byli jsme na Zakynthosu a znova bychom s touto CK určitě nejeli, třebaže dovolená byla v podstatě v pořádku. Už po příletu se o nás starala průvodkyně z úplně jiné CK (to jsme opravdu nikdo nepochopili), protože náš delegát nebyl nikde. Na schůzky chodil pozdě nebo vůbec, nijak nám nepomohl, neporadil, takže jsme celý zájezd chodili za delegátkou z CK, která tam taky měla klienty a která byla skvělá. Vůbec jsem nepochopil, co tam delegát MyPlanet dělal nebo proč tam vůbec byl, ale hrozím se představy, že by se nedej Bože něco stalo a my bychom s ním museli řešit nějaký problém. Ani nevím, kde bych jej nakontaktoval…

Nejsem sice typ člověka, co potřebuje na dovolené vodit za ručičku, ale delegáta považuju za důležitou součást služeb CK a když není k dispozici tak to beru jako špatně dodanou službu.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Zakynthos
1.3( Komunikace 0.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 0.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 2.00 | Odpovídalo nabídce? 0.00 )

Tuto CK rozhodně nedoporučuji. Právě jsme se s rodinou vrátili z dovolené, kterou jsme zakoupili přes Invii, která se zaručovala za CK My Planet, že je rozhodně spolehlivá a že s ní neměli nikdy problém. Strašně jsme se na dovolenou těšili na vybraný malý hotýlek blízko centra se skvělými recenzemi.Bohužel po příletu jsme mysleli , že jsme ve špatném snu. Delegátka nám na letišti oznámila, že jsme dostali jiný hotel, důvod nevěděla. Odmítali jsme nasednout do autobusu, ale delegátka nám vysvětlovala, že hotel který jsme dostali jako náhradní je zdaleka lepší úrovně a přímo u moře, tak jsme do hotelu odjeli. To co nás čekalo by nás opravdu ani ve snu nenapadlo. Autobus nás odvezl do úplně odlišně lokality a obrovského resortu Palazzo di Zante naprosto odříznutého od veškeré civilizace, to co jsme přesně nechtěli a podle těchto kritérií jsme hotely tohoto typu záměrně nevybírali. Samozřejmě telefon zvedali pouze operátoři kteří s tím nemohli ze své pozice nic udělat. Po té co jsem opakovaně atakovala telefonní linky a stále se domáhala nadřízeného, byla z jejich strany slíbena náprava. Podotýkám, že jsem se dovolala pouze do Invie, do CK My Planet nikoliv. Nezbylo nám nic jiného než se s tím smířit. Na což samozřejmě spoléhali, neměli šanci nás umístit jinam během sezóny kdy je velká vytíženost hotelů. Možná jsme dopadli nejlépe ze všech klientů co přicestovali s námi, dostali jsme pokoje s bazénem, ale cítit byly plísní a naprosto odlišné od těch které jsme tři měsíce vybírali u původního hotelu. Převážná většina pak dostala pokoje v suterénu, kde byla plíseň naprosto všude.

Jsem přesvědčena o tom, že toto nebyla náhoda a běžně to u této CK bývá že umisťuje klienty do jiných hotelů. Dle mého názoru se jedná pouze o to nalákat klienty na výborné recenze hotelu a pak je umístit do hotelů které takové recenze nemají a které klienti ihned vyřazují z výběru. Především jde zde o to, prodat zájezd a že to oznámí klientům až po příletu? No a co, vždyť jsou přece v Řecku, co chtějí víc.

Podali jsme reklamaci s výší kompenzace, pokud CK nepřistoupí na naše požadavky bude předáno ČOI a právnímu zástupci.

CK MY PLANET nebo TRAVEL Planet nám zkazila dovolenou a ještě o nás hodně uslyší!!!

  • Ondra, MAHALO.cz
    Zdravím Lucie, bohužel to, co jsi popsala, je u řady českých cestovek poměrně běžný stav :-( Je pravdou, že často za to cestovky skutečně nemohou, protože je vyšplouchnou zahraniční partneři (časté v případě Egypta, Tuniska…). Ale ať už je to jakkoli, tento problém nemůže (nesmí!) dopadnout na klienta, který dlouho hledá destinaci/hotel podle svých představ, aby za své peníze dostal přesně to, co si přeje a pak dostane něco úplně jiného, kdy už nemá možnost se bránit. Cestovky jsou v tomto ohledu naprosto krátkozraké, protože tímto tlačí klienty k tomu, aby si cestování zařizovali na vlastní triko bez cestovky, cestovky všude hanili a tím od nich odlákávali další a další lidi. Sám takovému chování nerozumím – zda se jedná o snahu v co nejkratší době podvést co nejvíce lidí, vyrýžovat peníze a pak vše hodit za hlavu a nebo je to jen laxnost vedení cestovek, u kterých takovéto případy nastávají? Těžko říct. Nerozumím ani Invii, která si takovými cestovkami kazí jméno, a to prosím za ubohou provizi v řádu pár tisíc (když na marketing a nalákání klientů vynakládají desítky a možná i stovky milionů). No, doporučuji ti obrátit se na právníka, nezaleknout se soudních poplatků, nespokojit se s malými kompenzacemi (typu „super“ sleva 10% na další nákup apod.) a hnát to před soud. Držím palce, nejen tobě, ale i každému z nás. Cestovky jsou na trhu potřeba a je nutné, aby se trh od těch pochybných pročistil.
1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Krásná dovolená
4.4( Komunikace 4.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 3.50 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Byli jsme ve studiích Boheme na Kosu a všechno bylo v pořádku – krásné ubytování, v klidu doprava, delegát ochotný, prostě si není moc na co stěžovat. Nějaké drobnosti by se asi našly (mohli nám nabídnout více výletů za méně přepálené ceny např.) ale to je všude že 🙂 My jsme prostě byli spokojení a můžete doporučit dále.

Doporučujeme
4.0( Komunikace 4.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 4.50 | Strava 4.50 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Zájezd jsme koupili u místní cestovní agentury a až z pokynů jsme se dozvěděli, s jakou CK jedeme. Nejprve jsme se trošku lekli, protože CK Travel planet neznáme, ale nakonec se naše obavy ukázaly jako zbytečné, protože celý zájezd proběhl naprosto bez potíží a všechno bylo v pořádku. Dovolenou jsme si moc užili a určitě se s CK Travel planet nebudeme obávat vycestovat ani v dalších letech.

Zobrazuji 7 výsledků
travel planet - my planet.png před 10 roky
Zobrazuji 1 výsledek