CEKARE.jpg
3.20 (3 recenze)
Antala Staška 22, 140 00 Praha 4

Cestovní kancelář CEKARE (oficiální název je Luděk Revenda – CEKARE, jedná se o fyzickou osobu) vznikla v Praze již v roce 1991 a patří mezi tradiční české cestovní kanceláře.

V nabídce CK CEKARE naleznete Itálii a Francii – dvě země, které jsou s CK CEKARE úzce spojeny a na které se tato pražská cestovní kancelář zaměřuje. Nabízí do nich zájezdy jak v zimě za lyžováním tak v létě k moři (ale zajistí vám i letní pobyt na horách).

Specialitou cestovní kanceláře CEKARE (Luděk Revenda) jsou aerobickové zájezdy do Itálie, které vedou několikanásobní mistři světa v tomto krásném sportu.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Cekare je super
4.1( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 0.50 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

S Cekare jezdíme už více než 20 let do Francie na lyže. Cestovka je férová a narozdíl od ostatních, i když má srovnatelné ceny, má nadstandardní ubytování. Dříve jsem ubytování moc neřešila, ale čím je člověk starší, tím je více zhýčkaný.. Tedy alespoň já.. Pokoje jsou nejen celkem prostorné (mluvím o lyžařských střediscích Francie), ale i krásné, obložené dřevem, pohodlné postele, vany,  s balkóny  a třeba v Les Arcs  v recepci v hale nejen internet, ale i krb, kuchynky jsou vybavené myčkou apod. Za mně vynikající, párkrát jsme byli s jinou cestovkou, ale vždy jsme se vrátili k Cekare. Za mně Cekare hurá :) !

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
S cestovní kanceláří CEKARE již nikdy více!
0.8( Komunikace 0.00 | Ubytování 3.00 | Delegát / Průvodce 0.00 | Odpovídalo nabídce? 0.00 )

S cestovní kanceláří CEKARE jsem s manželkou jel poprvé a určitě naposledy! Zájezd byl do Francie na lyže, do střediska La Plange. Na lyže jezdíme každý rok s různými cestovkami, ale CEKARE, to byl „zážitek“. Ještě se mi nestalo, abych druhý den od odjezdu z Prahy ještě netušil, kdo je vlastně naším delegátem. Později jsem se dozvěděl, že jím je pan Citavý, spolumajitel cestovky CEKARE. Představení se na začátku zájezdu asi pan Citavý nepovažuje za potřebné, nebo si myslí, že je natolik známou osobností, že to není potřeba. Po příjezdu do Francie, jsme ho za celý týden viděli pouze jednou a to den před odjezdem asi 5 min, kdy nám sdělil, v kolik hodin máme mít uklizený pokoj a být nachystáni na odjezd. Nějaké informace o středisku, co, kde, jak… apod., což si myslím, je standardní práce delegáta po příjezdu do střediska, asi p. Citavý nepovažuje za potřebné.

No ale to nebylo to nejhorší. Když se podíváte na jejich stránky tak cena za dopravu (kterou mimochodem chytře nepočítají do ceny zájezdu, aby zájezd vypadal levnější) je pro Francii 2290Kč. To je řekl bych standardní cena pro cca. 40 osob v autobuse. Ale pozor, Cekare dotáhlo téměř k dokonalosti jak vydělat více, protože bez jakéhokoliv upozornění nás narvalo 82 osob do jednoho autobusu!!! Tím si CEKARE zvýšilo svůj zisk z dopravy asi tak o polovinu. Je jasné, že zavazadla 82 osob na lyžování se nemohou vejít do autobusu, a proto měl autobus velký přívěs. Když opomenu, že zavazadla po vyndání z napěchovaného přívěsu, byla slisovaná asi na polovinu, tak díky přívěsu mohl jet autobus pouze 80km/hod. a cesta tak trvala 17hod.!! A to bylo 17 hod. v autobuse, kde v první polovině byli lidé „ugrilovaní“ a v zadní polovině jsme cestou málem zmrzli. Já s manželkou jsme seděli v předposlední řadě, ale na poslední řadě, která se ve slušných cestovkách obvykle při dlouhých cestách neobsazuje (málo místa, nemožnost sklopit sedačku) seděli 4 osoby a těm jsem to opravdu nezáviděl.

No takto bych mohl pokračovat dál, třeba že nám původně slibovali že pojedeme lůžkovým autobusem (který mimochodem nikde oficiálně neprezentují, asi vědí proč), ale pak se přihlásili nějací známí p. Citavého, takže jsme byli bez varování odsunuti do monstra pro 83 osob, a jak nám p. Citavý po příjezdu do Francie slavnostně oznámil, že v Annecy zastavíme, abychom si mohli něco nakoupit a pak jsme projeli Annecy, pak Albertville a nic. A myslíte, že se p. Citavý uráčil alespoň něco říct na vysvětlení, třeba, že nestíháme (pak jsme dvě hodiny stepovali La Plange, než jsme se mohli ubytovat), nebo že to byla jenom sranda, no taky nic!

Závěr si udělejte sami, jestli CEKARE je to správnou volbou…

Zájezd do Puy Saint Vincent -Dame La Blanche
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 3.50 | Ubytování 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Dobrý den , chtěl bych poděkovat za skvělé organizováni zájezdu do Puy Saint Vicent – aparmánového domu Dame La Blanche s CK CEKARE. Příjemné a čisté prestředí a umístnění přímo na sjezdovce!!!

Chtěl bych vyzdvihnout přivítání a celotýdení program delegátů Petry Bujokové a její kolegyni Renaty. Byly skvělé a bavili nás svým vtipem a šarmem.

Poděkování pánům řidičům autobusu za  bezpečnou jízdu ta i zpět.

Byl jsem na doporučení přátel s cestovní kanceláří CEKARE poprvné a jsem nadšen.Jednoznačně doporučuji!!!

Erich Dotzauer

 

Zobrazuji 3 výsledky
CEKARE.jpg před 4 roky
Zobrazuji 1 výsledek