bluesky travel.png
2.89 (7 recenze)
Chodská 1392/11, Praha 2

Cestovní kancelář Blue Sky Travel s.r.o. vznikla v roce 1999 a od svého založení se zaměřuje na individuální služby klientům. Cílem CK je poskytování služeb na míru dle přání klientů, především letenek. Nejedná se tedy o úplně klasickou cestovní kancelář s ucelenou nabídkou, ale o partnera, který vám je schopen zajistit prakticky jakoukoli cestu, kam budete chtít.

V nabídce mají vytipovánu řadu destinací s prověřenými hotely prakticky po celém světě, takže vašim požadavkům a přáním nestojí u CK Blue Sky Travel s.r.o. prakticky nic v cestě. A to ať už jste individuální cestovatel, skupina či firemní zákazník.

Přesto hlavní dovedností a devizou cestovní kanceláře Blue Sky Travel s.r.o. zůstává zajišťování letenek, neboť mají výhradní zastoupení některých leteckých společností pro Českou republiku.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Perfektní servis, doporučuji
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 4.50 | Ubytování 4.50 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

S CK Bluesky travel jsme byli vícekrát a zatím nikdy nezklamali. Perfektní servis už při zajišťování zájezdů a komunikaci nadstandardních požadavků. Děvčata na jejich infolince se opravdu snaží, byl jsem velmi mile překvapen.

Zájezd proběhl dle očekávání, vše jak bylo domluveno. Samozřejmě nějaké drobnosti by se našly, ale člověk nejede poznávat asii proto, aby pak hledat drobné nedostatky na organizaci zájezdu. V asii (v tom zmatku, který tam panuje) to ani není možné, tam je jakákoli organizace něco tak neobvyklého, že to člověk musí chválit vždy 🙂

Určitě služby Bluesky travel doporučuji a sám je budu nadále využívat.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Skvělý zájezd, vše perfektní
4.4( Komunikace 4.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 4.50 )

Byli jsme na pobytově poznávacím zájezdu s blue sky a vše bylo perfektní. Nějaké chybičky bych asi sice našel, ale… nejsem hnidopich 😀

Jinak vše fungovalo snad na minutu přesně, byli jsme příjemně překvapeni.

S blue sky jsme určitě nejeli naposledy.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Už nikdy více s BLUE SKY TRAVEL, s.r.o. (BST)
1.2( Komunikace 0.50 | Doprava 1.50 | Ubytování 2.50 | Strava 0.50 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

Srí Lanka je opravdu krásná země a nelituji návštěvy. Čeho lituji je to, že jsme „nalítli“ výše jmenované CK. Zde ve zkratce její pochybení při našem pobytu v hotelu Villa Ocean View Wadduwa.

 1. Tato CK s Vámi uzavře smlouvu (chcete-li) i na služby all inclusive. Zřejmě každý víme, co se za tímto termínem skrývá (wikipedie praví: «Vše zahrnuté v ceně» (anglicky All inclusive) — je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.)  All inclusive dle BST znamená však pouze toto:(na osobu): denně 2 malá piva, jedna cola, jeden sprite, dvě půllitrové vody. To vše dostanete na pokoj, nad rámec tohoto v jediném přístupném baru i colu nebo džus a na pár lahev -750 ml. místního alkoholu. Vše přesně odpočítáváno obsluhou, podepíšete si každého panáka a džus, který  si odnesete. Nemějte strach, obsluha Vás zavčasu upozorní, že se blížíte limitu…Na nějaké pivo nad limit zapomeňte, nezbývá než mít partneru „nepivařku“ a vypít její příděl… Nechce si mi věřit, že by BST o těchto restrikcích nevěděla. Proč na to ale neupozornila dříve, před uzavřením smlouvy. BST nabízí All inclusive, který není all inclusive ani náhodou..
 2. Na pomoc delegátky zapomeňte, dorazila až na naši výslovnou žádost, sepsala stížnost a opět se odmlčela. Výlety jsme si museli zajistit přes místní….
 3. Na nějaký balíček na cestu jak je běžné, když jedete na celodenní výlet a nemůžete čerpat služby,zapomeňte, tento hotel to neumí. Škoda, že BST na toto neupozorňuje předem…
 4. BST v nabídce uvádí tři fungující bary. Při našem pobytu fungoval jeden, v průběhu otevřeli druhý, kde si ovšem vše, ač máte zaplacenu službu All inclusive zaplatíte (i nealko!!!)
 5. BST se neobtěžuje své klienty ani informovat o tom, že 25.12. je na Srí Lance „suchý den“, tedy přísný zákaz prodeje alkoholu. Jde samozřejmě o zákon, který nikdo z nás neovlivní, nicméně nebylo by na místě-opět předem- klienty informovat? Informace, že se má dávat spropitné v letáku této CK nechybí, tato důležitá info ovšem ano. Že by jí BST neznala?
 6. Stručně shrnuto, tato CK pro Vás zařídí jen letenky (m.j- Fly Dubai na cestě zpět měla celkem na dvou letech 8 hod. zpoždění) a ubytování se službami, které buď z neznalosti nebo úmyslně zkreslují… Takže nikdy více

 

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Zkažená svatební cesta
1.7( Komunikace 1.00 | Doprava 2.50 | Ubytování 1.00 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 1.00 )

Svatební cesta pro dva za 90tis.Kč na Srí Lanku vypadá s touto cestovkou katastrofálně. Přijedete do 4 hvězdičkového hotelu, který má extrémně špinavý zapáchající pokoj a při vypnutí klimatizace je na stěnách, podlaze a stropě voda, která kape i ze stropu a postel máte za chvíli mokrou, stejně jako vaše osobní věci. V hotelu vám řeknou, že klimatizaci nesmíte vypnout, že to tak funguje. Ostatní dva volné pokoje jsou na tom prý stejně. Žena přijela nastydlá, ale i tak klimatizaci nemusíme, takže požádáme cestovku o výměnu. Ta jako jedinou možnost nabídne 4,5 hvězdu s doplatkem 28USD/noc, nic jiného volného není a tak naslepo bez prohlédnutí s omezeným přístupem do Internetu a pod tlakem nakonec souhlasíme s nižším doplatkem, co nám ostatně zbývá s tím, že po této zkušenosti si vyhrazujeme právo na změnu hotelu pokud ten další nebude OK. Odepíší, že dohodnuto a my po dlouhém dni a po dlouhé cestě měníme hotel. Druhý den zjistíme, že máme sice čistý pokoj ze kterého nekape voda ze stropu u vypnuté klimatizace, ale hotel je dle booking.com, hotels.com, trivago.com a dalších dokonce výrazně levnějí nežli ten, který jsme si zakoupili a nemá prakticky žádnou pláž s lehátkami a přístup do otevřeného moře. Je tam klidná zátoka za skalami pro loďky místních, která páchne rybinou. Takže do otevřeného a čistého moře jdete více jak 500 metrů i když jsme objednávali hotel s přímým přístupem k moři. Žádáme zdvořile cestovku o zajištění preferovaného hotelu nebo seznam jiných hotelů, ale dostáváme studenou sprchu. Osobně píše paní Kloudová, že žádné stěhování nebude, protože jsme si již vyžádali změnu hotelu. Všem musím poradit, vyhněte se této cestovce jak to jen bude možné, přestože jejich obchodní podmínky hovoří o kompenzacích, ale na místě z nich nic nedostanete a připravte se na další boj s nimi. Obávám se, zda-li nás po naši recenzi vůbec odvezou na letiště.

 • Ondra, MAHALO.cz
  Radku, můžeš prosím napsat jména hotelů, kterých se tvá recenze týká? No, jako moc příjemná zkušenost to teda opravdu nezní :( Ale snažte se to se ženou hodit za hlavu, kašlete na hotel a užijte si Srí Lanku. Stojí za to. S cestovkou se můžete handrkovat po návratu, svatební cestu si kvůli ní už ale víc nekažte.
 • radek
  První hotel, který jsme si objednali dle fotografií s přístupem k volnému moři byl Pandanus. Pláž skvělá, ale ubytování oproti fotkám strašně špinavé včetně problému s kapající vodou ze stropu v pokoji při vypnuté klimatizaci. Ten náhradní hotel, kde aktuálně jsme je Cinnamon Bey Beruwala, 4,5 hvězda. V pokoji voda nekape, není ani špinavý, ale místo klasické přírodní písčité pláže je navezený písek v klidné zátoce pro parkování malých člunů se zápachem rybiny. Koupat se vám v tom nechce, takze je třeba vše plánovat a chodit na pláž minimálně 500 metrů daleko, aby se člověk mohl vykoupat, ale bez možnosti využít lehátek u moře. Srí Lanka je sice super na cestování a to děláme, ale někdy má člověk chuť být jen tak na pláži přímo u hotelu.
 • Ondra, MAHALO.cz
  Chápu a děkuji za upřesnění! Přeji vám oběma, ať si zbytek pobytu maximálně užijete i přes zmíněné potíže!
4 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Srí lanka a vše v pořádku
4.2( Komunikace 4.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 1.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Byli jsme s Blue Sky Travel na Srí Lance v Beruwele a vše bylo přesně dle popisu zájezdu. Doprava, krásný hotel, hezké letovisko, vše super.

Jediná výtka směřuje na průvodce (tuším Dan?), který si nás nevšímal po celý pobyt. Kdybychom po něm nechtěli zajistit nějaké výlety, tak by se snad ani neukázal a nic nám neřekl. Docela zklamání, ale je to holt o lidech no…

2 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Spousta peněz, služby nic extra
3.0( Komunikace 4.00 | Doprava 3.50 | Ubytování 3.50 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 3.50 )

Tahle cestovka vám v podstatě zajistí letenky a ubytování, což zvládnete i sami na internetu. Jinak nenabízí nic extra navíc, my zaplatili spoustu tisíc jen za to, že nám zabookovali letenky a hotel, ostatní jsme dělali my, nikdo nám s ničím nepomohl, takže jsme v podstatě vyhodili několik tisíc za něco, co jsme mohli v klidu udělat sami.

Lidi co neumí anglicky by s nimi raději ani neměli cestovat, protože při jakémkoli problému budou v háji.

Abych to shrnula – co slíbili to udělali, takže nadávat na ně nelze. Ale pokud člověk není hlupák tak si to samé udělá i sám a ještě ušetří.

Nejhorší ck
1.0( Komunikace 0.50 | Doprava 1.50 | Ubytování 2.00 | Strava 1.00 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 0.50 )

Troufám si říct, že jsem byl doslova podveden. Vystudoval jsem obor hotelnictví a turismus a pracoval na různých pozicích v tomto oboru a musím říct, že tato CK je ukázkou toho, jak to nesmí fungovat. V žádném případě mi nebyly poskytnuty služby, za které jsem zaplatil. Delegát odmítl komunikovat a řešit problémy. Reklamace = výsměch.

 • Ondra, MAHALO.cz
  Mohl byste prosím Vaši negativní zkušenost trošku rozvést? Čeho se týkala, v čem jste byl poškozen, na jakém zájezdu? V současné podobě Vaše recenze není nijak přínosná ostatním. Děkuji za doplnění!
 • Hans83
  Měl jsem zaplaceno all inclusive. V hotelu na mě zkoušeli klíčky typu: dnes nemáme bílé víno, ale můžete si jej zakoupit v lobby baru ?. Nebo víno podáváme jen k obědu. Cola došla. Tonic došel. O baru, který byl u hotelového bazénu, mi řekli, že není součástí resortu. Místo džusu podávali cosi odporně chemického a průhledného, něco ve stylu vitacitu či tangu ředěného vodou. A mnoho dalších. Řešil jsem to telefonicky s místním delegátem, který odmítl přijet do hotelu a doporučil mi podat reklamaci po návratu. To jsem učinil. Reklamace byla samozřejmě jak jinak než zamítnuta z naprosto absurdních důvodů. Tato CK doslova okrádá své klienty a ještě se jim vysmívá. Podotýkám, že zájezd byl v porovnání s konkurencí poměrně drahý. Dále jsem to neřešil, jen jsem se rozhodl, že mám povinnost před takovými podvodníky varovat co nejvíce lidí.
Zobrazuji 7 výsledků
bluesky travel.png před 7 roky
Zobrazuji 1 výsledek