0
0

hotel Hotel Diamonds Star Of The East ***** (Tanzánie – Zanzibar – Severní pobřeží – Kendwa)

Nově otevřený luxusní resort je součástí komplexu La Gemma dell‘ Est. Resort tvoří 11 moderních samostatných vil afrického stylu.

Ubytování

Pokoje jsou velice luxusně vybaveny. Každá vila má SAT TV s plochou obrazovkou soukromý bar, šatnu, vnitřní i venkovní sprchu a vnitřní jacuzzi,laptop a pracovní stůl s vybavením, soukromý bazén a soukromou zahradu.

Strava a stravování

all inclusive – snídaně a oběd i večeře formou a-la-carte. Možnost stravování v restauracích rezortu Diamonds La Gemma dell‘ Est, které nabízejí stravování formou bufetu. All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou a-la-carte, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, pivo, víno, snacky během dne, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži, animační programy, tenis, vodní sporty (windsurfing, kánoe), beach volejbal, fotbal, knihovnu, stolní tenis. Potápění za poplatek.

Vybavení, služby a personál hotelu

Hostům je k dispozici veškeré vybavení hotelu La Gema. Pocit absolutního luxusu umocňuje možnost využívat privátní transfery elektromobilem na pláž a zpět, služby osobního komorníka, který je k dispozici 24 hodin denně. Je připraven vybalit a zabalit zavazadla, čistit obuv, připravovat koktejly a drinky na pokoj, připravit jacuzzi a podobně. Každá vila má soukromý kus pláže s lehátky a plážovým servisem.

Pláž a moře

Krásná bílá písčitá pláž u hotelu, ke každé vile náleží soukromý kus pláže s lehátky a plážovým servisem.

Celkový dojem

Absolutně luxusní zážitek, hotel vhodný pro nejnáročnější klienty!

http://www.recenze.cz/tanzanie/zanzibar/severni-pobrezi-kendwa-17966/hotel-diamonds-star-of-the-east-26146/prohlidka-hotelu-diamonds-star-of-the-east-2802.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .